Акції

Багаторазовий абонемент та  гарантовано 40 % знижки

Багаторазовий абонемент та гарантовано 40 % знижки

від 300 грн.
Оформити замовлення

Сімейний, або колективний строковий абонемент (далі – сертифікат) багаторазового відвідування з можливістю економії 40% на усіх послугах перукарів та майстра манікюру – педикюру, оформлений у вигляді подарункового сертифікату .
Для кого: для жінок, сімей, друзів, які регулярно користуються послугами перукарів та майстра манікюру педикюру
Умови: Ви платите за абонемент будь яку суму із запропонованих, і одразу отримуєте сертифікат із сумою на 66 відсотків більшою від внесеної, що дає можливість Вам користуватись усіма запропонованими послугами із 40% знижкою протягом визначеного терміну, незалежно від того, чи діє акція в салоні чи ні. При чому окрім Вас цим сертифікатом можуть користуватись ще двоє людей – члени Вашої родини, або друзі.
Наприклад: ви оплачуєте 300 грн і одразу отримуєте сертифікат багаторазової дії на 500 грн. (300+66% = 500 грн.). І протягом дії сертифікату Ви отримуєте послуги на 500 грн, тобто із 40% знижкою (500-40% =300 грн, які Ви і оплатили)
Таблиця із вартостями, номіналами сертифікатів, та терміном дії. Термін дії залежить від вартості.

Вартість

Зараховано на рахунок

Термін дії абонемента

економія

300

500

1 місяць

200

600

1000

2 місяці

400

900

1500

3 місяці

600

Ви можете придбати абонемент н а будь який термін , який Вам підходить. Даним абонементом протягом визначеного терміну може користуватись крім вас ще 2 людей. Під час оформлення абонементу обов’язково прописуються дані усіх осіб, які матимуть можливість користування послугами за даним сертифікатом.
Абонемент оформлений у вигляді подарункового сертифікату – так що це ще й може бути прекрасним дорогим подарунком, і Вам нагода подарунок зробити на більшу вартість чим ваші витрати.
Правила користування :
• При придбанні абонементу (сертифікату) визначаються особи, які мають право ним користуватись , але не більше двох, окрім власника.
• При розрахунку абонементом необхідно обов’язково пред’явити посвідчення особи
• При розрахунку сертифікатом Ви не можете користуватись іншими діючими акціями салону. Якщо ви хочете скористатись акціями салону, які на Вашу думку є вигіднішими, чим користування абонементом (тобто при знижці більше 40%), ви можете розрахуватись не використовуючи абонемент, притримавши його для розрахунку за послуги, на які немає знижок, або знижки менше 40%
• Можна розраховуватись в рахунок сертифікату стільки разів скільки вам необхідно в межах визначеної суми та терміну.
• Ви можете змінити дані 1 особи якій можна дати допуск до користування абонементом лише один раз протягом дії абонемента.
• Залишок коштів після закінчення дії абонементу не повертається.
• Попередній запис обов’язковий.

Переваги.
1). Ви забезпечите собі та вашій сім’ї, або найближчим знайомим можливість отримувати перукарські послуги та послуги майстра манікюру педикюру з 40% знижкою завжди
2). Ви завжди отримуєте більшу вигоду чим інші відвідувачі. Ви можете ще більше зекономити, користуючись акціями салону при знижці більше 40%, (за умови наявності таких). Ви можете розрахуватись не використовуючи абонемент, притримавши його для розрахунку за послуги, на які немає знижок, або знижки менше 40%
3). При закінченні дії абонементу сума ваших коштів не згорає, не пропадає, а просто стає на 40% меншою, чим на залишку віртуального рахунку (тобто еквівалентна внесеній Вами сумі), і Ви можете ними скористатись ще протягом 1 місяця.
4) Абонементом при бажанні власника можуть користуватись ще двоє визначених людей – Ваші витрати зменшуються, а економія ні.
5) Якщо Ви не встигаєте скористатись сертифікатом в період його дії, а не хочете втрачати бонусні кошти – Ви один раз протягом дії сертифікату можете замінити одного з учасників, хто має право користуватись сертифікатом, на іншого.
6) Постійним клієнтам при придбанні другого та наступних абонементів ми, за індивідуальною домовленістю можемо йти назустріч та включати можливість оплачувати сертифікатом інші послуги
7) Даний абонемент оформлений у вигляді подарункового сертифікату, тому Ви сміливо можете придбати його в подарунок, і подарунок буде дорожчим чим Ваші витрати.
Безпека та гарантії

- Ви одразу отримуєте сертифікат на суму на 66% більшу, чим оплачуєте. Ви вже гарантовано знаєте що отримуєте більше.

- Ви не переживаєте про те що можете не встигнути потратити гроші, оскільки абонемент розраховано на 3 осіб. Ви навіть планово можете домовлятись з друзями, співпрацівниками, сусідами про покупку абонементу задля економії.
- Після закінченні дії абонементу Ви не втрачаєте кошти. Просто невикористаний залишок зменшується на 40%, стає еквівалентним тій сумі, яку ви внесли,без бонусу і ним ви можете скористатись протягом місяця.
- Наш персонал завжди завчасно попередить вас про заздалегідь про стан вашого віртуального рахунку та про наближення дати завершення дії абонементу.

 

 

Багаторазовий абонемент та  гарантовано 40 % знижки
Багаторазовий абонемент та  гарантовано 40 % знижки

Немає коментарів

Додати коментар