Ампульні препарати

Послуги > Косметологія > Засоби догляду за шкірою > Ампульні препарати

кабінет косметолога не працює


Високоефективні ампульні препарати для зовнішнього застосування


Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Антикуперозні ампули

Anti Couperose Ampoule. Засіб інтенсивної дії з вираженим лікувальним ефектом, захищає та укріплює стінки судин, має антикоагулянтну дію, стимулює мікроциркуляцію.

2


Ампули з алоє

Aloe Vera Ampoule Concentrate. Надають протизапальну, заспокійливу, зволожуючу дію, усувають почервоніння, роблять шкіру менш сприйнятливою до подразнюючих факторів, підвищують імунітет.

2


Біовідновлюючі ампули

Bio Repair Ampoule. Відновлення пошкодженої шкіри, стимулюють мітотичну активність (поділ). Клітин. Усувають ознаки подразнення шкіри, надають стимулюючу дію на обмін речовин та процеси відновлення.

2


Ампули для ліфтингу

Bio Skin Lift Ampoule. Моментальний ефект ліфтингу, корегує овал обличчя. Можуть служити основою під макіяж. Можна використовувати як засіб швидкої допомоги для миттєвого омолоджувального ефекту. В склад входить екстракт алоє і гідролізат еластоколагену.

2


Зволожуючі ампули

Moisture Ampoule. Не просто зволожують, а максимально покращують здатність шкіри втримувати вологу в міжклітинному просторі, в результаті чого збільшується тургор шкіри, а зморшки стають менш глибокими.

2


Ампули з прополісом і вітаміном А

Propolis Vitamin A Ampoule. Для регенерації, відновлення та оновлення епідермісу, нормалізація секреції сальних залоз, порозвужувальний, антибактеріальний, протизапальний і розсмоктуючий ефект.

2


Ампули з гіалуроновою кислотою

Hyaluronic Acid Ampoule. Унікальний зволожуючий компонент, який має високу водоутримуючу здатність. Забезпечує формування захисної плівки на поверхні шкіри, яка перешкоджає втраті вологи

2


Ампули відбілюючі

Whitening Ampoule. Призначені для висвітлення шкіри і зменшення пігментних плям. Покращується текстура шкіри, активується клітинна регенерація, в результаті шкіра стане пружною, гладкою, сяючою.

2
Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Косметологія > Засоби догляду за шкірою > Ампульні препарати