Статті

Підписатися на RSS

Популярні теги Всі теги

БРЕНД LUXLISS історія та особливості продуктів LUXLISS Keratin Smoothing Treatment BEAVER

ІСТОРІЯ БРЕНДУ LUXLISS та особливості продуктів LUXLISS Keratin Smoothing Treatment BEAVER


1988 - створення німецької компанії Beaver у Нюрнберзі, займається дослідженням, виробництвом і продажем косметики для догляду за шкіроюта парфумерії.

2001 -Компанія Beaver наступає на азіатський ринок,займається виробництвом професійних засобів по догляду за волоссям.

2002 - Торгова марка " BEAVER " була зареєстрований як товарний знак .

2003 - Beaver Professional представляє азіатському ринку першу лінію професійного догляду за волоссям - серію Hydro.

2006 - German Beaver Company Limited досліджує і розробляє продукти для професійного ринку догляду та укладки, відкриваючи в Азії науково- виробничу базу Guangzhou Beaver Cosmetic Limited Company, що працює на основі найвищих стандартів ( це і дослідний центр, і виробничі технологій відповідно до світових стандартів, прийнятих GMPC ЄС і США, FDA).

Дослідницьким центром керує всесвітньо відомий хімік, доктор Bashara Saleida, який використовує натуральні інгредієнти та унікальні рецепти по догляду за волоссям.

Продукти Beaver можна знайти в більш ніж 7000 магазинах у більш ніж 20 країнах по всьому світу (Франція, Португалія, Дубаї, Угорщина, Сінгапур, Австралія, Гонконг, Таїланд, Литва, Україна).


Лабораторія BEAVER з самого початку направлена на пошуки натурального догляду. Для виробництва препаратів завжди використовуються кращі природні компоненти, та обрано напрямок на продовження збільшення використання органічних матеріалів.


LUXLISS Keratin Smoothing Treatment BEAVER - Кератиновое відновлення і випрямлення BEAVER - це безформальдегідна формула, з високим вмістом натурального кератину, створена спеціально для випрямлення сильно курчавого і неслухняного волосся, а також для тотального відновлення безжиттєвого, пересушеного, ламкого, волосся, це комплексна програма по догляду за волоссям , що відновлює цілісність структури волосини, пошкодженої хімічними процедурами або негативним впливом навколишнього середовища

Без сумніву, це один з кращих засобів у сфері догляду за волоссям! Німецький кератин LUXLISS випрямляє волосся, не змінюючи його структуру, тим самим повністю виключає її руйнування. Кератинове вирівнювання LUXLISS - це процедура , яка випрямляє і надає лікувальну дію, відновлює структуру пошкодженого волосся. Плюс лікування може бути застосоване для всіх типів волосся, і натурального пошкодженого, і числі хімічно обробленого, знебарвленого, після хімічної завивки і тд). Також застосування комплексу на забарвленому волоссі дає можливість отримати більш тривалу стійкість фарбування. Для досягнення найкращих результатів рекомендується застосовувати кератиновий комплекс відразу після фарбування або мелірування волосся. Для отримання дзеркально гладких волосся слід застосовувати Keratin Technology навіть після хімічного випрямлення волосся ( через 15 днів після процедури) .


До складу програми по догляду за волоссям Keratin Technology входять комплексні речовини на основі кератину - протеїну , який є головним компонентом стрижня волосся і глибоко проникає в волосся , даруючи йому міцність і еластичність. Засоби без формальдегіду , що знижують на 95 % курчавость волосся і кучері , завдяки проникненню в кутикулу природного кератину , дарують волоссю комплекс дбайливо відібраних речовин.


Особлівість цієї Лінії ПРОДУКТІВ покладена в основних інгредієнтах, таких як:

• Кератин кашеміру: комплекс кислот, отриманий з кератину волокон овець. Основна функція кашеміру полягає у відновленні зсередини кутикули волосини. Цей тип кератину відрізняється малим розміром часточок, які проникають в серцевину волосся, запобігаючи обламуванню та розгладжуючи завиток.

• Кератин амінокислот: молекули амінокислот Середнього розміру.Їх функція -реконструкція кутикули волосини.

• Кератин: білок, основною функцією якого є активне « омолодження » та кондиціонування волосся.«Працюючи»спільно з кератином амінокислот, формують захисну плівку на волоссі, яка захищає від зовнішнього агресивного середовища, перешкоджає деградації триптофану волосини.


Кератин - основний елемент волосся - є білком з високим відсотком вмісту сірки. Окрему увагу варто приділити аргановій олії ( natural Argania Spinosa Kernel oil ), що входить до складу продукції Масло арганії є інгредієнтом з антиоксидантними пом'якшуючими і зволожуючими властивостями. Luxliss серія арганового масла включає в себе різновид природного «рідкого золота » - мароканського масла з горіхів арганового дерева, багатими на вітамін Е, антиоксиданти , Омега- 6 і Омега- 9. Природна здорова м'яка формула не містить сульфати, фосфати, мінеральні масла і парабени, підходить для всіх типів волосся і шкіри. Чудова здатність до регенерації - відновлення пошкодженого волосся, чи то під дією навколишнього середовища або хімічними процедурами , забезпечує волоссю природность , здоров'я , шовковистість і досконалість , не залишаючи жирного.

Масло жожоба - природне , пом'якшувальну і зволожуючий засіб, який цінується за свої незаперечні косметичні якості в лікуванні сухих неживих волосся. Своїм потужним живильною дією підвищує захист і забезпечує захист від УФ променів.

Екстракт хмелю має заспокійливу та відновлюючу властивість і є чудовим кондиціонером для пошкодженого і пористого волосся .

Постійне застосування LUXLISS Keratin Productsнавіть у невеликій кількості забезпечить якісне і повне відновлення волосся.


Ознайомитись з описом та цінами на послугу кератинового вирівнювання волосся з відновлюючим ефектом ви можете тут і тут.

Біозавивка Mossa безпечна. Значить всім підходить?!

Нам нещодавно пару клієнтів задало питання - якщо біозавивка Mossa безпечна, то чому ми не рекомендуємо її робити дітям. Публікуємо нашу відповідь. 
Біозавивка Мосса – цілком безпечна процедура, але для сформованої дорослої структури волосся, та шкіри голови.

Дитячим вважається волосся від народження до початку настання статевого дозрівання, приблизно 10-12 років. (Додаємо період статевого дозрівання 4-5 років, протягом якого відбуваються зміни в організмі)

Що саме відрізняє дитячу волосину та волосину дорослого:

Кутикула дитячої волосини містить меншу кількість шарів, а відповідно, шкідливі речовини з агресивного зовнішнього середовища проникають в структуру швидше. Плюс – завиток додатково міняє структуру волосся – в місцях завитка по зовнішній частині волосини лусочки волосся є більш привіткритими чим в прямому волоссі, що підвищує негативний вплив зовнішнього середовища на волосся та плюс – полегшена втрати вологи волосиною, і як наслідок пересушення волосся. Структура дитячої волосини більш тендітна, стержнева основа тонка і волосяні фолікули розміщені більш поверхнево, чим у дорослих.
Дитяче волосся більш мяке та тонке. Тому може частіше рватися, а при штучному завитку розчісваня суттєво ускладнюється. І якщо, як наслідок, це буде відбуватися прямо від коріння, то новий волосяний стержень з деформованого фолікула виростає більш тонким. А з роками змінити ситуацію вже не вдасться.

Біозавивка, щоб гарно служила, потребує обов’язково додаткових спеціальних косметичних засобів для кучерявого волосся – окрім шампуню - маски зволожувальні, та незмивні засоби для структурування локонів і їх захисту. Але люба косметика — це набір чужорідних речовин, які вступають у взаємодію з шкірою малечі. Тому краще максимально скоротити ії використання.
Ще – сама процедура досить неприємна для дитини. Щоб локони вдалися, необхідний достатній натяг волосся при накрутці на коклюшку, та і закрутка триває біля години часу, плюс ще біля години з витримкою завиткового засобу та нейтралізатора.

Хоча біозавивка Mossa не мість в своєму складі агресивних компонентів, зважаючи на все вищенаведене ми категорично не рекомендуємо проводити дітям таку процедуру. Наш лозунг – краса без втрат, а в даному випадку ми такого гарантувати не можемо.

Раді запропонувати дівчаткам інші послуги нашого салону – стрижки, укладки, дитячий манікюр...

 

Інші статті про біозавивку:

Правда про біозавивку Mossa

Відмінності між shellac від CND та гель лаками інших виробників.

Технологія нанесення shellac – що шкодить нігтям, а що ні.

Спільне для усіх виробників :

shellac від CND

Етап підготовки:

1)     Надаємо форму вільному краю пилкою для натуральних нігтів.

2)     При потребі відсуваємо і обробляємо кутикулу (можливий європейський або класичний манікюр).

3)     Знежирюємо нігтьову пластину дезінфектором, спиртовмісним засобом (видаляємо жир та інші природні виділення з поверхні нігтя)

Читати далі

shellac від CND, органічне походження складника, безпека.

Отже, давайте розберемось, що таке покриття нігтів shellac CND та іншими гель лаками для нігтів, і чи дійсно shellac безпечний.

Почнемо від походження назви, і, як наслідок, хімічного складу shellac . В основу назви shellac лягло не слово лак, тим більше що на англійській лак це varnish. Shellac в першу чергу не назва гель-лака для нігтів, а речовина, яка лежить в основі цього лаку.Шела́к (віл нідерл. schellak) — природна смола, яку виробляють самки комах (Croton laccifera та інші), які живуть на тропічних та субтропічних деревах в Індії та країнах Південно-східної азії. Ці ко махи живляться деревним соком, в процесі травлення якого сік перетворюється в см пищеварения они превращают сок в смолисту речовину, яку виділяють. 

Читати далі

Правда про біозавивку Mossa.

Правда про біозавивку Mossa.


Отже є поняття хімічна завивка волосся та біозавивка Mossa. Давайте ж спробуємо розібратись в чому ж відмінність і які процеси відбуваються під час проведення даних процедур і за рахунок яких складників.

 

Хімічна завивка.

Основні складові класичної хімічної завивки – це тіогліколева кислота , пероксид водню та аміак.

Аміак – відкриває кутикулу волосини, створює сильно лужне середовище

Тіогліколева кислота – працює на розірвання існуючих зв’язків між молекулами білку в волосині.

Пероксид водню – відновлює дані зв’язки в необхідній формі локона. При чому 100% відновлення не відбувається ніколи, в основному біля 80%. Саме тому є такі жорсткі обмеження при проведені процедури – не можна фарбувати волосся, не можна повторно робити завивку на вже завите таким чином волосся, не можна проводити процедуру на висвітлене волосся.

Читати далі

Дія Дарсонваля при вирішенні різних проблем шкіри голови, волосся

Опис дії Дарсонваля при вирішенні різних проблем шкіри голови, волосся.

 

  1. При вирішенні проблеми випадіння волосся з різних причин.
         Для запобігання втрати волосся використовується «іскровий» розряд, завдяки якому стимулюються біохімічні процеси в шкірі голови, активується живлення волосяних фолікулів, поліпшується кровопостачання і лімфоток.
Читати далі

Догляд за норощеними віями

Догляд за нарощеними віями.

 

Про що слід пам'ятати після нарощення вій, щоб Вони Вам служили довго та охайно виглядали:

  1. Протягом 24 годин після нарощення уникайте прямого контакту вій з водою, не відвідуйте сауну, солярій та любі процедури, пов’язані з вологістю та високою температурою;
  2. Не рекомендовано спати, обличчям в подушку. У такому положенні Ваші вії швидко облетять;
Читати далі

Фази росту вій

Фази росту вій.

 

     У середньому вії живуть від 3 до 6 місяців і ростуть неправильними рядами: 5-6 на верхній повіці і 3-5 на нижній. Прийом лікарських засобів, як аспірин, ібупрофен, парацетамол, здатний уповільнювати темп росту вій.

    Кількість вій у кожної людини не є постійною величиною. У середньому, верхня повіка має 100-260 війок, а нижня 50-160 війок. У більшості людей верхні вії довші нижніх (7-13мм верхні вії і 6-9 мм нижні).

Читати далі

Педикюр

     Слово "педикюр", від латинського, означає догляд за ногами (pedis – нога, cure – догляд). У наш час догляд за ногами необхідний будь-якій людині. Високі підбори, синтетичні шкарпетки, незручне, вузьке взуття – все це відбивається на стані наших ніжок. І внаслідок цього виникають такі проблеми як: пітливість, натоптиші, тріщини і мозолі . Так що педикюр – це терапевтична практика, необхідна, як і будь-який інший елемент особистої гігієни, і вимагає серйозного підходу.

Читати далі

Догляд за руками

Види манікюру:


Класичний манікюр.

 

     Класичний, гігієнічний, або обрізний манікюр є найпопулярнішим в нашій місцевості.

Переваги: процедура проста і швидка, це як швидка допомога для нігтів в любому стані. Якщо руки знаходяться в запущеному стані, то часто це є єдиним прийнятним способом. Процедура класичного манікюру може включати наступні етапи:

Читати далі