Статті

Парафінотерапія

Перехід до прайсу

 

     Парафінотерапія – це і лікувальна і косметологічна процедура основана на використанні парафінової плівки. Відноситься до експрес процедур через моментальний ефект. Одним з плюсів парафінотерапії є її універсальність:  – аплікація може бути зроблена на любій ділянці тіла. За рахунок великої теплоємності парафінотерапію використовують як окрему процедуру, і як доповнення до інших процедур.

     Показання для парафінотерапії: обвітрена, суха, груба, в’яла шкіра, набряки, артрити, розтягнення м'язів, холодова алергія, рекомендована людям, які страждають артритами, ортопедичними захворюваннями і відкладенням солей.

     Ефект від процедур парафінотерапії:

 • інтенсивна зволожуюча дія і перерозподіл позаклітинної рідини в користь ділянок, які її більше потребують (вода що потрапляє на шкіру "виходить" з крові і лімфи, а всмоктується шкірою);
 • рівномірний прогрів, стимулювання кровообігу;
 • детоксикація;
 • зниження спазму скелетних м’язів и больових відчуттів при різних порушеннях опорно-рухової системи;
 • відновлення, регенерація шкіри, за живлення та відновлення пошкоджених тканин;
 • ліфтинг-ефект, еластичність пружність шкіри;
 • протинабрякова дія;
 • нормалізація ліпідного обміну в епідермісі;
 • посилення засвоєння корисних речовин;
 • виведення токсинів.

     Рекомендований курс: як лікувальний курс , для досягнення оптимального ефекту – 5-10 процедур через день або щодня – профілактика – 1 раз в 1-2 тижні.

     Застереження: підвищений тиск, варикозне розширення вен на нижніх кінцівках, діабет, серцево-судинні захворювання, наявні гнійникові та інші захворювання шкіри, висипи на тілі, відкриті рани, розширені судини на обличчі.

 

Що відбувається під час проведення процедури парафінотерапії.

Що відбувається під час проведення процедури парафінотерапії.

     Рівномірне збільшення температури шкіри на 1-2 °C, що сприяє регіональному підвищенню притоку крові, покращення кровообігу, що в свою чергу допомагає швидшому за живленню пошкоджених тканин, підвищенню швидкості за живлення ранок, покращенню роботи суглобів. При підвищеній циркуляції крові покращується циркуляція лімфи, і як наслідок викид токсинів. Активується робота сальних залоз, відкриваються пори шкіри, збільшується потовиділення. Разом з потом на поверхню шкіри виходять і токсини. Оскільки парафін не дає волозі випаруватись, вода, основна складова поту вбирається назад в шкіру. Токсичні ж продукти обміну зворотному всмоктуванню не підлягають через великий розмір молекул. Водночас відбуваються такі процеси як пом’якшення верхнього рогового шару шкіри, збільшується міжклітинний простір, та посилення засвоєння корисних речовин з косметичного засобу, нанесеного під аплікацію.


Процедура парафінотерапії включає наступні етапи:

 • оброблення ділянки дезинфікуючим засобом. При виконанні процедури після манікюру або педікюру її починають по закінченню роботи з кутикулою і перед масажем;
 • очищення ділянки тіла за допомогою скрабу легкими масажними рухами;
 • втирання в шкіру спеціального живильного, зволожуючого чи іншого косметичного засобу;
 • нанесення парафіну на шкіру шляхом занурення в розігрітий парафін (руки, ноги) або за допомогою пензлика;
 • масаж для посилення руху міжклітинних рідин по крему, який прекрасно засвоюється, оскільки роговий шар зволожений і пори шкіри відкриті.

 

     Види парафінотерапії: парафінотерапія, рук, ніг, стегон і живота, обличчя.


Парафінотерапія для рук     Парафінотерапія для рук.

     Шкіра рук постійно страждає від перепадів температур, впливу хімічних компонентів і, як наслідок – сухість шкіри, лущення, почервоніння, тріщинки. Парафінові ванночки для кистей рук дозволяють ефективно позбутись від усіх вище перерахованих негараздів шкіри рук всього за один сеанс. Одночасно з парафінотерапією рук відбувається укріплення структури нігтів. Тривалість ефекту від даної процедури залежить від вас, чим більше уваги приділено збереженню шкіри її очищенню, живленню, зволоженню, тим довше шкіра буде вам вдячна і радувати хорошим виглядом.

 

     Парафінотерапія для ніг.

     Найчастіше проблеми, пов’язані з ногами, виникають від незручного взуття або частого ходіння на каблуках, від пересохлості шкіри. Можуть появлятись тріщини на ступнях, сухість шкіри, натоптиші, мозолі, що не лише не естетично але не комфортно. Парафінотерапію ніг рекомендують для грубої та сухої шкіри ніг, оскільки процедура сприяє швидкому загоєнню тріщин та відновленню шкіри ніг, зволожує, покращує кровообіг та знімає втому, набряки.

 

     Парафінотерапія для обличчя.

     Особливо рекомендується для шкіри обличчя при наявності рубців чи постакне, сальних пробок, при набряках чи ознаках старіння шкіри. Парафін, – при охолодженні має властивість стискуватись, зменшуватись в об’ємах, відповідно він стягує шкіру та сприяє її розгладжуванню. Парафін розширює міжклітинний простір і активні компоненти мають кращу можливість проникати глибше під шкірне покриття Ця властивість парафіну дозволяє використовувати процедуру парафінотерапії не лише як окрему самостійну процедуру, але і в комплексі з іншими косметологічними процедурами, наприклад, як доповнення до масок.. Під маску з парафіну наносять зволожуючі живильні креми або креми з колагеном. Для їх ефективнішої дії важливо попадання якомога глибше під шкіру. Після проведення такої процедури шкіра стає м’якою, пружною, еластичною і гладкою.

 

     Парафінотерапія тіла.

     Використовується в антицелюлітних програмах або в якості процедури загального укріплення та розслаблення. Відбувається зволоження та тонізації шкіри тіла, насичення необхідними вітамінами та мінералами, очищення пор шкіри. Антицелюлітна дія проявляється завдяки стимуляції ліполізу та лімфодренажу, покращення мікроциркуляції, нормалізації проникності судинної стінки. Особливо дієва парафінотерапія в зимово-весняний період, оскільки в цей час шкіра часто обвітрена, відчуває брак вітамінів, та спостерігається її лущення та розтріскування.

Немає коментарів

Додати коментар