Статті

Чистка обличчя

Перехід до прайсу.

 

     Чистка обличчя – гігієнічна процедура, направлена на глибоке очищення пор шкіри від продуктів виділення сальних залоз, надлишку рогових відмерлих клітин і видалення закритих (білих горбків) і відкритих (чорних крапок) комедонов, міліумів. Чистка актуальна підліткам в період статевого дозрівання, яка допоможе в комплексі з іншими заходами мінімізувати вугрові висипи, людям з жирною шкірою, з розширеними порами, людям з ознаками в’ялої шкіри  стимулює обмінні процеси, кровообіг, підвищує пружність шкіри, детоксикує. Чистка допомагає позбутись джерел запалення, і тому є необхідною підготовкою до багатьох косметичних процедур.

 

Рекомендована частота проведення залежить від типу шкіри:Чистка обличчя: механічна, атравматична та ультрозвукова чистка

 


  • для сухої шкіри – 1 раз в 3 місяці;
  • для чутливої рекомендована апаратна чистка, в поєднанні з засобами догляду;
  • для нормальної шкіри – 1 раз в 1 – 2 місяці (по мірі забруднення шкірних пір);
  • для жирної і комбінованої – 1 раз на місяць;
  • для проблемної шкіри з акне – 1 раз на місяць, або, при призначенні косметологом 1 раз в 15 – 20 днів.

 


Види чисток, які ми пропонуємо в салоні краси Селебриті:

  • Механічна чистка – це ручна чистка обличчя. Рекомендують людям з жирною або змішаною шкірою. Перевага – максимальне очищення обличчя, т.я. косметолог обробляє кожну забруднену пору вручну. Недоліки – болючість і тривалість процедури. 
  • Атравматична чистка. Космецевтика сьогодення, ввібрала в себе всі найновіші досягнення науки про красу, пропонує проведення чистки лише з застосуванням спеціальної лінії косметичних засобів, при чому ефект настільки високий, а дискомфорт, в процесі чистки, настільки невеликий, що такий вид чистки завойовує все більше прихильників як серед пацієнтів косметологічних клінік, так і серед самих косметологів.
  • Ультразвукова – апаратна, нетравматична, найм’якіша. Не подразнює шкіру, підходить усім типам шкіри, можна робити в любу пору року. Підійде всім охочим отримати омолоджуючий ефект. Процедура нормалізує кровообіг і обмін речовин, робить шкіру сяючою й свіжою. Ультразвук звужує пори і м’яко очищає шкіру від ороговілих клітин, надлишку шкірного жиру водночас дає ефект ліфтингу, так як ультразвукова хвиля стимулює появу колагенових і еластинових волокон. Одночасно з очищенням проводиться масаж шкіри та вирівнювання неглибоких зморшок. Таким чином забезпечується і ефект омолодження.


Рекомендації по догляду до і після чистки обличчя.

     В день проведення гігієнічної чистки обличчя слід відмінити всі водні і теплові процедури (ванну, баню, сауну, басейн, таласотерапію, спа, солярій та ін.), за винятком вмивання і гігієнічного душу, а також фізичні навантаження, пов’язані з підвищеним потовиділенням (спорт, фізична праця). Протягом 12 годин після завершення процедури домашній догляд за обличчям обмежується вмиванням та застосуванням засобів, рекомендованих косметологом і не рекомендоване нанесення макіяжу, пофарбування вій, брів.

Немає коментарів

Додати коментар