Статті

Чому компанія Dr.Spiller?

     В компанії Dr.Spiller більш чим піввікова історія, бездоганна репутація та заснована вона лікарем та фармацевтом Х. Шпіллером. З першого дня компанія слідує особливій філософії: "Косметика в гармонії з природою".

     В косметичних засобах Dr.Spiller натуральні інгредієнти не просто включені в їх склад , а підібрані таким чином, щоб повністю відповідати фізіологічним структурам здорової шкіри.

Dr. Spiller, dr spiller, доктор шпиллер

     Здорова шкіра – це прекрасно організована система, захищена непошкодженим роговим шаром. Вона має унікальну властивість саморегуляції і здатна продукувати власний «живильний крем», який в залежності від умов оточуючого середовища захищає, зволожує, живить її, забезпечує повноцінну життєдіяльність. "Найкращий профілактичний догляд за шкірою це підтримання її функції як натурального бар’єру і нормального здорового рівня вологи протягом усього дня. Коли зовнішній вигляд і функції шкіри порушені, вона обезводнена та подразнена. Для усунення дисбалансу, ефективного відновлення і захисту шкіри допоміжними стають косметичні засоби, які по своєму складу повторюють будову природніх бар’єрних структур здорової шкіри людини, діють екологічно, не порушуючи існуючого в шкірі гомеостазу. Саме такими є косметичні засоби Dr. Spiller, створені на основі удосконаленої ламелярної емульсії Dr. Spiller Hydratain™".

     Сьогодні продукцією Dr.Spiller користуються в 40 країнах світу, і вона відома як гіпоаллергенна косметика для вирішення всіх проблем шкіри та досягнення видимих результатів. В арсеналі компанії більш ніж 250 косметичних засобів для професійного і домашнього застосування, які призначені для інтенсивного і регулярного догляду за різними типами шкіри та забезпечують ефективне комплексне рішення наступних проблем:

  • передчасне старіння і антивіковий догляд;
  • підвищена чутливість, купероз, розацеа;
  • вугрева хвороба та її наслідки;
  • зневоднення;
  • гіперпігментація і фотопротекція;
  • підготовка і реабілітація шкіри після лазерної шліфовки, дермабразії і пластичнї хірургії.

Немає коментарів

Додати коментар