Статті

Пілінги

Перехід до прайсу

 

     Пілінги – популярна косметична процедура оновлення і омолодження шкіри обличчя. Походить від англ. to peel – відлущувати – це процедура контрольованого хімічного опіку шкіри, для проведення якої використовують розчини різних кислот, хімічних та рослинних. Процедура також дає можливість корекції косметичних недоліків, оновлення та омолодження її. В залежності від віку, типу шкіри та наявних проблем, пропонують деякі різновиди пілінгу по рівню дії:

  • віковій групі 25 - 35 років пропонується поверхневий пілінг (видалення рогового шару);
  • віковій групі 35 - 50 років рекомендується середній пілінг (до рівня базального шару);
  • від 50 пропонується глибокий пілінг (до рівня сосочкового шару дерми).

     Очищає та відновлює шкіру шляхом відлущення омертвілого верхнього шару. В результаті активізуються обмінні процеси в шкірі, і як наслідок шкіра молодша і пружна. Окрім очищуючого, шліфуючого ефекту, пілінг надає стимулюючу дію на фібробласти і базальні кератіноцити, що є важливим фактором при проведенні процедур на шкірі із зовнішніми признаками старіння. Геропротективний ефект поверхневих пілінгів обумовлений біологічними властивостями органічних кислот і полягає в зменшенні товщини рогового шару і усуненні гіперкератозу завдяки ослабленню когезії між корнеоцитами. Дія активації новоутворення тканини, безперервне відновлення клітин і диференціювання клітин базального шару епідермісу (процес придбання клітиною певного типу, що відрізняється біологічно, але не генетично, від початкової клітини), активації синтезу (об’єднання) міжклітинних ліпідів рогового шару і поліпшенні вологоутримуючих  характеристик, протизапальна, антиоксидантна; стимуляція мітотичної активності фібробластів, збільшення синтезу глікозаміногліканов (ГАГ), колагену, еластину і фібронектину. Показання до пілінгів: фотостаріння, зморшки, рубці, гіперкератоз, сірий колір обличчя, зниження тургору, нерівності рельєфу, сухість шкіри, поверхневі пігментні плями, вікові зміни шкіри, акне в період ремісії, для корекції вікових дефектів шкіри і профілактики старіння. Дія пілінга зникають нерівності шкіри, зморшки, відновлюються контури обличчя. Шкіра оновлюється, стає більш еластичною і гладкою. Протипоказання: індивідуальна непереносимість, порушення цілісності шкіри, герпес, вагітність, лактація, загар, важкі соматичні захворювання.

Sesderma

 

    Пілінги Sesderma  надають щадну дію на шкіру, але при цьому дуже ефективні. Для кожного віку, типу шкіри та існуючих проблем з шкірою спеціалісти салону краси Селебриті допоможуть підібрати свою програму пілінгу"Sesderma".

 


Мигдальний.

     Процедура мигдалевого пілінгу виконується за допомогою 50% мигдалевої кислоти, має приємний запах гіркого мигдалю. Молекула мигдалевої кислоти досить велика, і не проникає дуже глибоко в шкіру і забезпечує поверхневий пілінг. Низька подразнююча дія! Мигдалева кислота окрім м'якої відлущуючої дії має прекрасні зволожуючі і пом'якшувальні властивості, що знову ж таки актуально в літню спеку. Мигдалевий пілінг – це один з небагатьох пілінгів, який може виконуватися на шкірі з розширеними судинами (куперозом) та в період високої сонячної активності навіть влітку. Показання: акне, себорея, фотостаріння (усунення негативної дії сонячних променів на шкіру), гіперпігментація, гіперкератоз, жирна і комбінована шкіра (звуження пор, регуляція жирності), залишкові явища після вугрових висипань (застійні плями), зволоження шкіри, поліпшення проникнення активних речовин з сироваток, кремів, масок домашнього і салонного доглядів. Дія: антисептична, антикомедогенна, зволожуюча. Реакція шкіри: незначне почервоніння, помірне лущення через 1-2 дні.Постпілінговий догляд: зволожуючий крем  сонцезахисний крем. Курс: регулярно 1 раз в 2 тижні, або курсом з 6 процедур з інтервалом 7-10 днів.

 

Піровиноградний.

     Показання: омолодження, акне і рубці після акне, себорейний дерматит, пост – запальна гіперпігментація, розацеа, комедональна і папуло–пустульозна форма акне I і II ступеню, гіперхромія (різних етіологій), ознаки в'янення шкіри (фотостаріння, темні круги під очима), гіперкератоз. Склад: піровіноградна кислота, стимулює нео-коллагенез, це кетокислота, з високою ліпофільністью, і великою проникаючою здатністю, сильний ексфоліант, викликає коагуляцію протеїнів клітинних структур. Дія: себостатична, комедонолітична, бактеріостатична, кератолітичною, антисептична, реструктуруючи, депігментуюча, ексфолююча, зволожуюча. При нанесенні на шкіру піровиноградна кислота частково піддається гідролізу і перетворюється на молочну кислоту. Молочна кислота володіє всіма властивостями АНА – кислот. Використовуючи різні концентрації піровиноградної кислоти, можна впливати на різні шари шкіри залежно від наявних проблем і віку пацієнта. Переваги: добра переносимість і надійність. Препарат добре проникає у волосяний фоллікул, зменшує секрецію шкірного сала.

 

Саліциловий.

     Пілінг, на основі саліцилової кислоти, яка володіє хорошим відлущувальними  і протизапальними властивостями. Саліцилова кислота відмінно розчиняється в жирах (на відміну від Ана-кислот, розчинних у воді), проникає в гирла сальних залоз на достатню глибину  і активно бореться з  усіма запальними елементами. Відмічають хорошу шліфовку шкіри (поступово зникають підшкірні горбки – закриті камедони і зменшення висипань). Завдяки молочній і ундецелінової кислотам пілінг  ефективний при лікуванні важких форм вугрової хвороби, ускладнених демодекозом. Зазвичай на 3-4 день починається помірне лущення, яке закінчується через 2-3 дні. Спеціаліст салону краси підбере для вас препарати предпілінгової підготовки  і постпілінгового відновлення шкіри, які і покращують і продовжують ефект від процедури, а також – дозволять шкіри максимально комфортно перенести саму процедуру і постпілінговий період. 30% саліцилова кислота в гідро спиртовому розчині). Показання: запалені і незапалені вугрі, постакне, лікування шкіри, що в'яне, боротьба із зморшками, розтяжки, себорейний дерматит і ін. (псоріаз, кератоз), розацеа,  мелазма, підготовка до ТСА – пілінгу.

 

Джесснер.

     Призначення: пілінг легкого і середнього рівня, для видалення пігментації, шрамів, червоних плям. В день пілінгу створює активний ліфтінговий ефект. Ефективне лущення однакової глибини.

     Ділять на 3 види:

  • Легкий – на шкіру наноситься 1 шар, реакція – поверхнево-легке почервоніння;
  • Середній – 2-3 шари, сильніше почервоніння, проявляються маленькі одиничні ділянки з шпилькову голівку кольору "інею", є поверхневою коагуляцією ("фростінг"). Відчувається помірне паління і поколювання, від 15 – 30 хвилин інколи до декількох годин;
  • Глубокий пілінг – шкіра червоніє, темніє, покривається коричневою кіркою. Загоєння триває от 8 до 30 днів.

     Курс процедур:

  • 20-30 років – 1 раз в 2-3 місяці;
  • Від 30 до 40 – 1 раз в 1-2 місяці, при умові нанесення 1 шару;
  • Від 40 – відлущуючи процедури рекомендують використовувати постійно, не рідше 1 разу в місяць.

     Протипоказання: відкриті запалення, інфекційні захворювання шкіри, під час і після прийому роаккутана протягом 6 місяців, після хірургічних операцій, гіперчутлива шкіра, алергії, вагітність, лактація. Після пілінгу захищати шкіру від сонячних променів.

 

Ретиноловий.

     Не пошкоджує шкіру, відноситься де середніх пілінгів. Переваги: атравматичність, низький ризик ускладнень, короткий період реабілітації, висока безпека, можна робити з тонкою чутливою шкірою. Показання: фото і хроностаріння, в’янення шкіри, гіперпігментація, гіперкератоз, себорея, акне. Протипоказання: індивідуальна непереносимість, порушення цілісності шкіри, герпес, вагітність, лактація, загар, важкі соматичні захворювання, печінкова недостатність, прийом ретиноїдів. Підготовка до процедури: за 14-21 день використовувати креми з низьким вмістом кислот. Постпілінговий догляд: період реабілітації 5-7 днів, щоденне нанесення зволожуючого крему. Реакція шкіри: яскрава еритема 2-4 доби; незначний набряк; через 12-48 годин після пілінгу спостерігається великопластинчасте лущення, може бути легкий зуд. Курс 3-5 процедур з інтервалом 3-6 тижнів, проводиться 1-2 рази в рік.

Немає коментарів

Додати коментар