Статті

Косметика SesDerma – наш вибір

     Лабораторія SesDerma створена в 1989 році групою експертів в області дерматології і біохімії. Сьогодні найвищу якість продукції цього концерну відомо в усьому світі. Ціллю створення лабораторії було розроблення інноваційних засобів найвищої якості як для професіоналів в області дерматокосметології, так і для роздрібних споживачів.

     Сьогодні це вже потужний концерн, який очолює засновник – доктор медицини Г. Серрано – керівник департаменту клінічної дерматології Головного госпіталю Університету м. Валенсія, Іспанія, членом Американської і Європейської академій дерматології.

SesDerma (logo)

     В центрі уваги такі проблеми, як акне, фото і хроностаріння, себорейний дерматит, вітіліго, гіперпігментації, атопічний дерматит, купероз та багато інших.

     Методики нейтралізації, які застосовує MediDerma, захищені міжнародними патентами по класу "кислоти, які не викликають подразнень шкіри". Хімічні пілінги MediDerma відрізняються високою ефективністю, гіпоаллергенністю, сбалансовані по концентрації кислот і pH и виробляються у відповідності з міжнародними стандартами виготовлення фармацевтичних препаратів.

     Підрозділ MediDerma концерну SesDerma спеціалізується на виробництві хімічних пілінгів і має колосальний досвід в застосуванні хімічних пілінгів і їх дії при різних патологіях шкіри.

     Хімічні пілінги – це найяскравіший на сьогодні приклад розвитку космецевтики. MediDerma виробляє найширший у світі асортимент хімічних пілінгів (біля 30 видів): від поверхневих до глибоких. Деякі з цих пілінгів являються абсолютним ноу-хау.

Немає коментарів

Додати коментар