Статті

HOLY LAND Cosmetics

    HOLY LAND Cosmetics (Ізраїль) – лідер міжнародного ринку препаратів, володар власної виробничої бази. Заснований 1984 року. Контролює весь цикл виробництва продукції  від підбору лише натуральних інгредієнтів найвищої якості для виготовлення препаратів до навчання спеціалістів застосовувати готову продукцію. Незмінний керівник компанії  Цві Декель пройшов шлях від технолога-хіміка до керуючого.

     HOLY LAND Cosmetics створює професійні косметичні лінії для косметологів, хірургів і дерматологів.

 

     Переваги компанії:

  • в складі продукції лише натуральні засоби високої якості;
  • порушення шкірного покриття зводиться до мінімуму;
  • створюються склади, які сприяють природному і нормальному функціонуванню шкіри, а інгредієнти в препаратах знаходяться в найбільш активних комбінаціях;
  • всі косметичні засоби тестуються, щоб визначити їх ефективність в клінічних випробуваннях;
  • при створенні засобів використовуються як давні, перевірені часом рецепти, але також і найновіші досягнення в косметології і хімії.

 

Принцип лабораторії: ніколи не економити за рахунок інгредієнтів.  

HOLY LAND Cosmetics (logo)
     Кожен рік з лабораторії виходить нова лінія препаратів, над кожною з яких сотні спеціалістів працюють по декілька років. За весь час роботи лабораторії, не виходило ні одного косметичного засобу, який би виявився неефективним або із завищеною вартістю.

    В асортименті Holy Land: креми, маски, лосьйони, антицелюлітні засоби, очисники обличчя і сироватки, емульсії, засоби для депіляції і глибокого пілінгу, і дуже багато чого. Препарати – більше 200 прекрасних препаратів, які використовуються як для лікування проблемної шкіри, так і для її оздоровлення, а також покращення зовнішнього виду, складають різні лінії і діляться на засоби для догляду за обличчям, за тілом, за зоною бюста і декольте.

     Наші спеціалісти допоможуть Вам визначитись з вибором того або іншого засобу, щоб ефект від косметичних препаратів був максимально високим.

Немає коментарів

Додати коментар