Статті

Green Light®

Наші спеціалісти використовують в роботі засоби відомих італійських брендів Green Light та Kleral System.


Чому Green Light®?

 

  • Унікальний бренд класу Люкс професійної косметики для волосся з 60 річним досвідом роботи;
  • Green Light здійснила свого часу спробу, яка увінчалась успіхом, і витіснили з своєї косметичної продукції агресивні хімічні компоненти і замінили їх новими рослинними компонентами, які мають унікальну властивість здійснювати і підтримувати процеси активного перетворення волосся;
  • Green LightGreen Light знає про волосся все. Тому забезпечує наших спеціалістів та клієнтів найсучаснішими препаратами для вирішення проблем шкіри голови та реконструкції пошкодженої структури волосся, отримання нового кольору волосся, локонів,кудрів, моделювання зачіски та розкішного щоденного догляду. Green Light – володар найважливіших сертифікатів відповідності європейським нормам, унікальних наукових патентів, лідер у високому технічному рівню виробництва, та чистоті інгредієнтів, безперервному запровадженні інновацій та абсолютній безпеці.

 

     Гордість, найвищий рівень світового признання – Сертифікат Переваги!


     "The Certificate of Excellence" – офіційне підтвердження унікальності компанії і безаналоговїі її продукції.

 

     Сміливо запрошуємо до застосування наших препаратів усіх, хто хоче міняти колір волосся, включаючи людей, схильних до алергічних реакцій, жінок в період вагітності і лактації, підлітків, чоловіків.

Детальніше про вартість послуг із застосуванням засобів Green Light - тут.

Немає коментарів

Додати коментар