Статті

Релаксуючий догляд, ревіталізація та оксигенація зрілої та чутливої шкіри

Перехід до прайсу

 

     На сьогоднішній день можна об'єктивно говорити про можливість мінімізації швидкості розвитку ознак старіння. Це позначається в геронтології як "нехтовно мале старіння".
    Досить перспективним підходом до формування розвитку сповільненого старіння шкіри є використання можливості впливу на енергетичний аспект старіння. Одним із ключових аспектів створення енергії в клітинах шкіри є використання кисню.

 

Існує два шляхи надходження кисню в шкіру:

 1. Релаксуючий догляд, ревіталізація та оксигенація зрілої та чутливої шкіри

  Через капіляри - надходження кисню достатньо повноцінно тільки для клітин дерми, базального і шипуватого шару епідермісу;
 2. З навколишнього середовища (атмосферного повітря) – в клітини верхніх шарів епідермісу.

     Кожна клітина шкіри потребує надходженні певної кількості енергії. Ця енергія необхідна для підтримки нормальної структури, життєдіяльності клітин, а також для виконання всіх специфічних функцій шкіри.
     У міру порушення постачання шкіри киснем, енергетичні потреби клітин можуть протягом короткого часу ще задовольнятися. Однак цих джерел енергії не достатньо і в клітинах настає стан гіпоксії. Це призводить до зниження всіх обмінних процесів в шкірі, розвитку ознак передчасного старіння і активації ознак хронологічного старіння.


У старіючої шкірі відбуваються порушення всіх шляхів доставки кисню до клітин:

 1. Зсередини  в результаті порушення мікроциркуляції. Це типовий прояв старіння шкіри, який, в кінцевому рахунку, призводить до витончення дерми, атрофії росткових шарів епідермісу, схильності до підвищення чутливості;
 2. Зовні  в результаті потовщення рогового шару, через наявність в атмосфері несприятливих забруднень.

     Дефіцит рухової активності, неповноцінне харчування, стреси, куріння, погано провітрювані приміщення також призводять до кисневої недостатності і завдають шкоди організму в цілому, і шкірі зокрема.

     Концентрація кисню в шкірі з віком зменшується, до 40 років знижується приблизно в два рази, в результаті життєво важливі процеси сповільнюються, ферменти стають менш активними, з'являються класичні ознаки старіння: зморшки, пігментація, сухість і розширені кровоносні судини. Шкіра втрачає еластичність, стає тьмяною і чутливою.

     Фахівці компанії Dr.Spiller розробили високоефективну процедуру для чутливої шкіри, яка впливає на причини і ознаки старіння, стимулює основні функції шкіри, важливі для збереження її молодості:

 • оксигенація – насичення шкіри киснем;
 • зміцнення;
 • регенерація  відновлення структурних елементів тканини;
 • зволоження;
 • живлення;
 • стимуляція обмінних процесів;
 • знімає напруження з м’язів обличчя;
 • надає антиоксидантну, заспокійливу дію.

 

Протокол процедури:

 1. Очищення.
  Делікатне очищення з допомогою Очищаючої емульсії для чутливої шкіри Aloe Sensitive Cleansing. Видаляє макіяж і забруднення, підходить для демакіяжу очей. Демакіяж очей проводиться засобом для видалення макіяжу з очей Eye Make Up Remover, попереджає висушування шкіри на повіках;
 2. Глибоке очищення.
  Процес очищення шкіри завершує м’який абразивний крем-пілінг з маслом жожоба Jojoba Peeling Cream, для видалення відмерлих клітин, стимулювання клітинної активності і кровообігу, підвищує ефективність наступних кроків процедури;
 3. Тонізація.
  Проводимо особливо ніжним тоніком, без спирту, для чутливої шкіри з алоє Sensitive Toner with Aloe для відновлення рівня рН, заспокоєння та зволоження шкіри;
 4. Зволоження.
  Зволожуюча ампула Moisture Ampoule Не просто зволожує, а максимально покращує здатність шкіри втримувати вологу в міжклітинному просторі, в результаті чого збільшується тургор шкіри, а зморшки стають менш глибокими;
 5. Оксигенація, живлення, стимуляція обмінних процесів.
  Крем-маска Оксиген-Вітал усуває ознаки подразнення шкіри, стимулює обмінні процеси і збільшує споживання кисню тканинами, захищає і зміцнює стінки кровоносних судин, покращує мікроциркуляцію і лімфоток, стимулює синтез колагену, протеогліканів, виявляє антиоксидантну дію.
  Активні інгредієнти: речовина, яке транспортує кисень, екстракт гінгко білоба, бісаболол, масло жожоба;
 6. Массаж.
  Масажне масло з вітамінами / Vitamin Skin Function Oil;
 7. Укріплення.
  Омолоджуюча біомаска з віт. С Age Repair Peel Off Mask. Пластифікуюча маска з ефектом "підтяжки". Укріплює колагенові волокна, підвищуючи їх еластичність, надає антиоксидантну дію, освітлює шкіру. Знімає напругу м'язів обличчя. Миттєво оживляє, зволожує і покращує колір обличчя;
 8. Захист.
  Крем для контуру очей Eye Contour Cream. Активна формула забезпечує глибоке зволоження і живлення, захищає від вільних радикалів, помітно покращує стан шкіри, коректує вікові зміни, протидіє процесам старіння.
  Денний крем з віт.С ЛЕГКИЙ Vitamin C Day Cream LIGHT з антиоксидантною дією ефективно захищає шкіру от агресивної дії оточуючого середовища, тютюнового диму, ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, кондиціонованого повітря, центрального опалення. Покращує колір обличчя, зволожує, живить і заспокоює шкіру.
  Активні інгредієнти: масла з кісточок винограду і авокадо, екстракти арніки та календули; вітамін Е, кераміди.
  Молочко для шиї і декольте Aloe Vera Milk for Neck and Decollete

Результат:

     Антивікова процедура від Dr. Spiller допоможе розгладити зморшки і зміцнити стінки кровоносних судин, зробити більш пружною шкіру обличчя і шиї, усунути сліди втоми, зняти напругу м'язів і поліпшити колір обличчя.
Курс: 4-6 процедур 1-2 рази на тиждень.

Немає коментарів

Додати коментар