Статті

Педикюр

     Слово "педикюр", від латинського, означає догляд за ногами (pedis – нога, cure – догляд). У наш час догляд за ногами необхідний будь-якій людині. Високі підбори, синтетичні шкарпетки, незручне, вузьке взуття – все це відбивається на стані наших ніжок. І внаслідок цього виникають такі проблеми як: пітливість, натоптиші, тріщини і мозолі . Так що педикюр – це терапевтична практика, необхідна, як і будь-який інший елемент особистої гігієни, і вимагає серйозного підходу.

     Крім того, старіння організму починається з ніг. Протягом дня ноги відчувають колосальне навантаження, в середньому ми робимо 6000-8000 кроків. Ми не задумуємось, як наше здоров’я залежить від того наскільки здорові наші ноги. Адже підошва ніг проектує на себе усі внутрішні органи людини, на ступнях зосереджена велика кількість енергетичних точок, які функціонально пов’язані з внутрішніми органами. Вплив на рефлекторні точки під час процедури покращує в них кровообіг, та надає непрямий вплив на весь організм, що позначається благотворно на загальному самопочутті.
     Тому догляду за ногами слід приділяти особливу увагу. Від цього залежить здоров'я і молодість вашого організму.
     Крім того в результаті процедури можна не тільки позбутися від мозолів і натоптишів, а також відпочити.


Існують наступні види педікюру:

  • класичний;
  • європейський;
  • апаратний;
  • SPA педікюр.

     Кожен з перерахованих видів має свої переваги. В салоні краси "Селебриті" максимально об’єднали переваги кожного з видів педікюру, та пропонуєм Вам комбінований педикюр. Детальніше про педікюр.

Немає коментарів

Додати коментар