Статті

Дія Дарсонваля при вирішенні різних проблем шкіри голови, волосся

Опис дії Дарсонваля при вирішенні різних проблем шкіри голови, волосся.

 

 1. При вирішенні проблеми випадіння волосся з різних причин.
       Для запобігання втрати волосся використовується «іскровий» розряд, завдяки якому стимулюються біохімічні процеси в шкірі голови, активується живлення волосяних фолікулів, поліпшується кровопостачання і лімфоток.

  Активне поєднання імпульсних струмів

       Активне поєднання імпульсних струмів із сприятливою дією озону оздоровлює шкіру голови, покращує роботу судин, стимулює ріст волосся, зменшує їх випадання і покращує якість волосся. Випадіння волосся зупиняється, волосяні цибулини починають активніше продукувати волосся, «сплячі» цибулини починають роботу в нормальному режимі. Така дія допомагає не лише при тимчасовій втраті волосся, викликаної недостатнім кровопостачанням, живленням, але і при лікуванні алопеції (у тому числі андрогенетичної і осередкової у чоловіків і жінок). Випадіння суттєво сповільнюється, що дає можливість зберегти волосся. Це відбувається також внаслідок впливу апарату на сальні залози та зменшення вироблення шкірного жиру, виробляється менша кількість дигідротестостерону, який розрушає цибулини волосся.
   
 2. Дарсонваль для стимулювання росту волосся, зміцнення волосся.
       Дарсонваль дозволяє «пробудити» недіючі волосяні фолікули, стимулювати їх до зростання. Вплив апарату також сприяє зміні структури волосся – заміни пушкового волосся на стержневе. Струми Дарсонваля відновлюють локальну мікроциркуляцію в шкірі голови, в результаті чого фолікул отримує краще живлення і більше енергії для зростання. Відновлення тонусу та функції периферичних кровоносних судин покращує місцеве постачання тканин, відновлює обмінні процеси і посилює ріст волосся.

 3. Дарсонваль проти жирного волосся.
       Вплив препарату на шкіру голову, а також виділення озону сприяє стабілізації виробленні шкірного сала. Дія імпульсного струму дозволяє підсушувати шкіру, скорочуючи тим самим виділення зайвого жиру, поможе відрегулювати діяльність жирових та потових залоза.

 4. Дарсонваль проти болячок, гнійничків на голові, проти перхоті.

  Дарсонваль проти болячок, гнійничків на голові, проти перхоті

       Апарат володіє антисептичними ранозагоюючими властивостями, за допомогою яких пошкодження шкіри голови гояться набагато швидше, а поява нових утворень зведено до мінімуму. Це відбувається завдяки бактерицидним властивостям Дарсонваля. При роботі приладу виробляється озон, який є найпотужнішим дезінфектором, запобігає розмноженню грибків і бактерій, а також насичує глибокі шари шкіри киснем, відновлюючи процеси дихання шкіри. Завдяки антисептичній дії озону, дарсонваль здатний ефективно боротися з лупою, запобігаючи розвитку грибка на поверхні шкіри голови.

Немає коментарів

Додати коментар