Статті

Правда про біозавивку Mossa.

Правда про біозавивку Mossa.


Отже є поняття хімічна завивка волосся та біозавивка Mossa. Давайте ж спробуємо розібратись в чому ж відмінність і які процеси відбуваються під час проведення даних процедур і за рахунок яких складників.

 

Хімічна завивка.

Основні складові класичної хімічної завивки – це тіогліколева кислота , пероксид водню та аміак.

Аміак – відкриває кутикулу волосини, створює сильно лужне середовище

Тіогліколева кислота – працює на розірвання існуючих зв’язків між молекулами білку в волосині.

Пероксид водню – відновлює дані зв’язки в необхідній формі локона. При чому 100% відновлення не відбувається ніколи, в основному біля 80%. Саме тому є такі жорсткі обмеження при проведені процедури – не можна фарбувати волосся, не можна повторно робити завивку на вже завите таким чином волосся, не можна проводити процедуру на висвітлене волосся.

 

Біозавивка  Mossa.

В біозавивці  Mossa немає  жодного з вищеперерахованих складників, ні їх похідних, ні замінників. Складники біозавивки – це цистін – похідний білка, який знаходиться в волосині та бромід натрію.

Під час проведення процедури PH всього 7.1 (PH нейтрального розчину 7.0). Завиток отримуємо шляхом наповнення волосся молекулами білку в необхідній формі  без порушення існуючих зв’язків між молекулами білку волосини, по принципу монтажної  піни (з одної сторони волосини більше, з іншого менше – за рахунок цього і отримуємо завиток). Завдяки броміду натрію відбувається фіксація, т/з згортання, затвердіння цисті ну в проміжках між існуючими в волоссі зв’язками.

 

Як розібратись, яку ж процедуру нам пропонують провести?

Багато виробників використовують терміни біохімія, хоча насправді пропонують так звану мяку завивку, але все ж хімічну. Можуть використовувати похідні або замінники, або менші концентрації  все тих же основних складників класичної хімічної завивки – кислоти, аміаку та пероксиду водню, можуть пом’якшувати дію агресивних компонентів натуральними маслами, проводити в процесі насичення волосся кератином. АЛЕ. Якщо в складниках є хоч один компонент, або його похідні, замінники з основних  складових класичної хімії – це вже не біозавивка, і , відповідно, може мінятись колір волосся, може погіршуватись стан волосся і т.д. Біозавивка негативних наслідків  по принципу дії просто не може нести. Саме тому в той самий день можна і фарбувати волосся, і повторити процедуру навіть через 3 дні, якщо раптом ви захотіли змінити розмір локона…

Ціни та опис процесів біозавивки Mossa та хімічною завивки тут.

Немає коментарів

Додати коментар