Статті

Відмінності між shellac від CND та гель лаками інших виробників.

Технологія нанесення shellac – що шкодить нігтям, а що ні.

Спільне для усіх виробників :

shellac від CND

Етап підготовки:

1)     Надаємо форму вільному краю пилкою для натуральних нігтів.

2)     При потребі відсуваємо і обробляємо кутикулу (можливий європейський або класичний манікюр).

3)     Знежирюємо нігтьову пластину дезінфектором, спиртовмісним засобом (видаляємо жир та інші природні виділення з поверхні нігтя)

Етап нанесення

1)      Нанесення базового покриття UV Base Coat для забезпечує зчеплення засобу з натуральним нігтем. Наноситься тонким шаром і полімеризується в UV-лампі.

2)      Нанесення кольорового покриття UV Color Coat, за технологією, в 2 шари. Кожен шар полімеризується в UV лампі по 2 хвилини.

3)     Нанесення завершального покриття UV Top Coat для додаткового захисту кольору від вигорання, подряпин та сколів, герметизує всі попередні шари покриття. Час полімеризації - 2 хвилини.

4)     Зняття липкого шару з поверхні покриття. Під час полімеризації гелю (під лампою) через контакт гелю з киснем повітря, залишається верхній, недополімерізованний шар, який залишається липким, таким як був гель в баночці. Якби полімеризація відбувалася в безповітряному просторі, гель полімеризувався б повністю і ніякого "липкого шару" не залишалося б.

Зняття покриття:

Відмочування промоченим спонжиком покриття на нігтьовій пластині протягом 10-15 хвилин. Процедура зняття не потребує опилювання верхнього шару, ні запилювання нігтьової пластини.

 

Технологія інших виробників може включати в себе додатково:

А) Попередній запил нігтьової пластини. На рахунок «корисності» такої процедури коментарі, мабуть, зайві.

Б) Окрім дезінфекції та обезжирення нігтя або замість звичайного обезжирення, тобто видалення природніх відкладень проводять дегідратацію, Дегідратор сушить за рахунок видалення вологи. Тобто, витягує з глибини нігтьової пластини необхідну їй вологу. Потім полімеризуємо гель лак – волога, відповідну ззовні потрапити не може весь період поки він покритий. А сухий ніготь – крихкий ніготь. І можемо собі уявити що з ним буде після декількох підряд процедур такого покриття з такою процедурою.

В) Деякі технології потребують покращення адгезії та застосування додатковопраймера (бондер, бондекс, бонд-асид). Це 100% хімічна субстанція, яка покращує з’єднання синтетичних продуктів покриття та натуральної нігтьової пластини. Точна назва залежить від виробника.

По засобах створення молекулярних зв'язків, за хімічним складом праймери діляться на кислотні й без кислотні (ефірні). Кислотні праймери на  основі метакрилової кислоти, рекомендовані до використання тільки для роботи з акрилом, складається. Праймер з використанням більш слабкої кислоти м’якший. Кислотний праймер, піднімає лусочки нігтьової пластинки, роз’їдає ніготь, робить його рихлим, і цим самим забезпечує високе зчеплення матеріалу з нігтьових ложем. Неправильне застосування може призвести до хімічного опіку шкіри або сприяти виникненню незворотних ушкоджень натурального нігтя. Безкислотний праймер не має у своєму складі кислотної субстанції. Найбільш безпечний,  не подразнює шкіру, зведений до мінімуму будь-який шкідливий вплив хімічних речовин на натуральну нігтьову пластину, але не виключений.
Ви не знаєте який праймер використовує майстер (не впевнені, чи самі вони знають)

Г) Запил поверхневого топового покриття перед зняттям. Майстер повинен працювати акуратно, щоб зняти дійсно топ, і не зачепити ніготь. Плюс – більше часу на зняття, що є мінусом.

З вищеперерахованих обов’язкових пунктів для інших виробників при нанесенні шелаку лише в деяких виняткових випадках необхідно буде скористатись: праймером у випадку проблемних нігтів ("вологих", розшарованих, тонких ламких), але необов’язково, або  дегідратором для жирних, або вологих нігтів після СПА процедур.

 

Отже вже є 4 вагомі причини, по яким варто обирати оригінальний shellac від CND, якщо Вас цікавить здоров’я та міцність ваших нігтиків. П’ята причина – це максимально натуральна гіпоалергенна  формула, чим не всі виробники можуть похвалитись. Детальніше про походження назви у статті shellac від CND, органічне походження.

 

shellac на ручках і ніжках

Гель лак шелак не шкідливий.  В окремих випадках ламкі нігті стають міцнішими. Але звичайно краще давати нігтиками відпочити через 3-4 нанесення гель-лаку. Шелак, навпаки, володіє підвищеними показниками еластичності - він компенсує зовнішні впливи, зберігаючи стійкість манікюру і надаючи додаткову підтримку нігтьової пластини, роблячи її міцнішою.

З точки зору хімічного складу та його впливу на здоров'я нігтів, необхідно відзначити, що шелак розроблявся як елемент сучасної концепції «догляд та покриття в одному». Тому шелак не містить агресивних компонентів, небезпечних чи шкідливих для зе

Склад шелаку унікальний. Він абсолютно не містить дибутилфталат, формальдегід і толуол, які дуже погано впливають на наші нігті і загрожують нам ламкістю і розшаровуванням. Він абсолютно гіпоалергенна, на що вказує його маркування. Під час використання препарату 87% жінок відзначили, що їхні нігті стали набагато кращі і міцніші, перестали бути м'якими і ламкими.

 З прайсом на дану послугу Ви можете ознайомитись тут.

Немає коментарів

Додати коментар