Ціни колористів по видам послуг

Послуги > Перукарський зал > Послуги для жінок > Колористика


Прейскурант колористів по видам послуг.


Безпечне виведення небажаного пігменту.


Ви вирішили поексперементувати та змінити колір волосся самостійно, та після процедури побачили у дзеркалі зовсім не очікуваний Вами результат. Це не проблема - приходьте до нас і ми виправим ситуацію. Прайс нижче стосується лише випадку, коли це було одноразове пофарбування і не включає в себе наступного пофарбування

 

Найменування послуги

Довжина 1

Довжина 2

Довжина 3

Довжина 4

Довжина 5

грн.

грн.

грн.

грн.

грн.

Кислотна змивка 1 етап 446 517 580 640 715


БЕЗПЕЧНЕ Виведення з чорного (темного ) кольору 


Вирішили поексперементувати з кольором волосся - але Ви пофарбовані в чорний - це не страшно і все вирішується. При чому в час сучасних технік - навіть досить безпечно для Вашого волосся. Звертайтесь і ми вирішимо це питання.

Оцінити 100% час та витрати під час даной процедири на превеликий жаль нереально - на це впливатиме багато факторів - і скільки разів / років Ви фарбувались в чорний/темний колір, і виробники фарб, і різноманітність виробників фарб і структура та стан волосся і т.д. Тому ціни наведені від мін до максимуму (в даному випадку максимум - це той випадок, якщо на даному етапі бажаного результату не отримали, то його і неможливо вже буде отримати власне за допомоги даної процедури). ТАКОЖ ЦІНИ НЕ ВКЛЮЧАЮТЬ В СЕБЕ НАСТУПНЕ ПОФАРБУВАННЯ, ТОНУВАННЯ ЧИ ЗНЕБАРВЛЕННЯ. ЛИШЕ БЕЗПЕЧНА ЗМИВКА ЧОРНОГО / ТЕМНОГО/небажаного  КОЛЬОРУ

Ця процедура також підходить усім, хто навіть бажає на 1-2 тони висвітлити пофарбоване волосся, без застосування знебарвлюючи засобів


 

Найменування послуги

Довжина 1

Довжина 2

Довжина 3

Довжина 4

Довжина 5

грн.

грн.

грн.

грн.

грн.

Змивка 3 етапи (ВІД) 910 1025 1145 1235 1330
5 етапів (ВІД) 1330 1450 1630 1740 1870
7 етапів (ВІД) 1730 1890 2080 2230 2415
Декапаж (ВІД)
450 495 560 630 705

Знебарвлення

 

Найменування послуги

Довжина 0

Довжина 1

Довжина 2

Довжина 3

грн.

грн.

грн.

грн.

Класичними пудрами Kleral System Platinker Bleaching

540

605

650

760

Знебарвлююча пудра без аміаку Compatta White Green Light

680

750

870

1015

 

 

Пофарбування один етап / 1 тон


Найменування послуги

Довжина 0

Довжина 1

Довжина 2

Довжина 3

Довжина 4

грн.

грн.

грн.

грн.


Фарбами Hair Cream Magicolor від Kleral System

510

575

650

725

805

Фарбою Luxury від Green Light

605

715

860

960

1080

Фарбами клієнта

400-450

450

450

500

550


ОРІЄНТОВНІ ЦІНИ НА ТАКІ ПОСЛУГИ ЯК СКЛАДНЕ КОЛОРУВАННЯ (3D), БАЛАЯЖ, СОМБРЕ, розтяжка або/і Комплекс: попреднє знебарвлення + пофарбування або тонування тощо.


Найменування послуги

Довжина 0

Довжина 1

Довжина 2

Довжина 3

грн.

грн.

грн.

грн.

Kleral System Hair Cream Magicolor + Platinker Bleaching

760

910-1110

1020-1220

1145-1345

Green Light Знебарвлююча пудра без аміаку Compatta White + Luxury

900

1045

1260-1460

1400-1600     Засоби для фарбування Kleral System:

Засоби для фарбування Kleral System


  • Hair Cream Magicolor – Стійка (перманентна) крем-краска для волосся з вітамінами А, В3 и С (100 мл). Фарбуючий крем з окисленям, інноваційна формула якого основана на комплексі жирних спиртів (C. 14, C. 16, C. 18) останнього покоління. Поєднання таких компонентів позволяє отримувати відмінні результати та суттєво зменшити негативні побочні ефекти традиційного пофарбування окисленням. В склад входить комплекс вітамінів А, В3 и С.
  • Platinker Bleaching містить поверхнево-активний компонент, не містить кремнію, без запаху. Володіє високою знебарвлюючою властивістю з захисною дією. Має антижовтий ефект. Синій та фіолетовий пігменти виключають появу жовтих та рудих відтінків. Формула даного засобу позволяє використовувати його так само для висвітлення волосся, яке було пофарбовано окислювальною фарбою. Знебарвлює до 7 рівнів.
  • Water Color NCW – Стійка порошкова фарба для волосся нового покоління, унікальна в своєму роді, оскільки не містить аміаку і не потребує розчинення пероксидом водню. На даному етапі аналогів на українському ринку немає. Фарбник прекрасно працює з обезводненим волоссям. Ідеально підходить як для тонування після мелірування чи глобального висвітлення, так і для волосся, яке втратило яскравість кольору. Аква фарба підходить для європейського зафарбування сивини – м’який перехід без контрасту на відросших коренях. Має стійкі відтінки, не має висвітлюючої дії – змивається безслідно, містить екстракт Aloe Vera, що живить та надає еластичність волоссю, а силікони, які фарба містить, відновлюють структуру волосся, проникаючи вглиб волосини. NCW розчиняється питною водою і витримує приблизно 30 мийок голови, покриває сиві волоски на 100%, не пошкоджує структуру волосся. Рекомендується до використання людям, що страдають від алергії на традиційні фарбники.


     Засоби для фарбування Green Light:
 

Принцип дії фарб Luxury, Micro Pigments Technology™

     Традиційно при пофарбування волосся використовують стандартні макропігменти, які потребують високе лужне середовище для проникнення у волосся, часом залишаючи за собою руйнівні сліди. Green Light знайшов можливість вирішити проблему руйнування волосся під час фарбування, заслужено займає лідируючі позиції у світі по унікальності наукових патентів та абсолютній безпеці.

     Luxury – крем фарба з білим чаєм і екстрактом орхідеї. Мікропігменти з мінімумом аміаку, який не має аналогів – 0,97%. 100% покриття сивини, максимальне проникнення в стовбур волосини.Запатентовані ноу-хау:
 

Запатентовані ноу-хау Kleral System.

  • Micro Pigments Technology™ – чисті мікропігменти нового кольору можуть працювати при максимально низькому вмісті аміаку, або без нього. Найдрібніші часточки фарбувального пігменту мають властивість проникати в волосину, практично не відкриваючи кутикулу та розподілятись по всій площині волосяної структури у великій кількості, наповнюючи новим кольором, який зберігатиметься довго. Кутикула волосини не піддається агресивному відкриванню, що гарантує збереження, а в деяких випадках і покращення структурного стану волосини.
  • Long Lasting – Anti-Pollution Complex™ – забезпечує яскравий глибокий колір, блиск, та довге нестаріюче життя. Активні елементи природного походження гарантують захист волосся від агресивних атмосферних явищ та вільних радикалів. Це коктейль з найчистіших екстрактів білого чаю, орхідеї, папаї, плодів гіркого апельсину, чистого меду.
  • Comfort Fragrance Technology™ – запатентована формула природніх інградієнтів забезпечує приємний аромат суміші – екстракт бобів, ефірні масла коріандру, великоцвітової герані, жасмину, ілінг-ілангу, розового дерева, лаванди, лавандіна, мускатного шалфею.
  • Shine & Protection Technology забезпечує глибоке проникнення кольору, здатність зберігати структуру в екстремальних умовах. Включає в себе натуральні каратиноїди, жирні кислоти, есенціальні масла. Важливо відмітити складність формул, наприклад, для того, щоб вводити в рецептури есенціальні масла, необхідно працювати буквально вручну.
  • Знебарвлююча пудра без аміаку Compatta White. Унікальна формула пудри позволяє продукту бути комфортним в використанні: нелетучість в повітрі, приємний аромат, гарантоване оптимальне безпечне дихання перукаря і клієнта. Екстракт рози робить препарат делікатним і приємним, завдяки своїм відомим лікарським властивостям. Продукт працює так якісно, що залишає волосся не пересушеним на протязі всього часу аплікації. Повна відсутність аміаку і вміст субстанцій, які зберігають непошкодженою структуру волосся навіть при дуже потужному знебарвленні, гарантують прекрасний результат.

 

Вартість послуг залежить від довжини волосся:
 

Найменування

Довжина волосся

Довжина 0 (коріння)

до 3 см.

Довжина 1

до 20 см (До мочок вушок, шия не прикрита).

Довжина 2

від 20 до 30 см (До плечей).

Довжина 3

від 30 до 40 см. (від плечей До кісточок лопаток)

Довжина 4

40 -4см.


Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Перукарський зал > Послуги для жінок > Колористика