Дарсонвалізація шкіри обличчя

Послуги > Косметологія > Дарсонвалізація


КАБІНЕТ КОСМЕТОЛОГА ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ. ВИБАЧТЕ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ.

 

     Дарсонвалізація – це процедура лікування з допомогою дії імпульсних струмів з високою частотою безпосередньо на шкіру. Процедура може бути косметичною, а може бути і лікувальною. Застосування: при випадінні волосся, при лікування акне, при зниженому тонусі і низькому тургорі шкіри, при порушеннях обмінних процесів шкіри та ін.

Дарсонвалізація

Курс процедур: 10-12 разів кожен день. Тривалість процедури складає від 5 до 15 хвилин, може проводитись як окремо так і включатись в комплекси, наприклад, при лікуванні акне, після процесу чистки шкіри. Ефект: стимуляція кровообігу на місцевому рівні, а також венозного і лімфатичного струму, виведення шлаків, знімається набряклість і запальні процеси. В усіх клітинах шкіри покращується метаболізм, в тому числі в волосяних цибулинах, сальних залозах. Омолодження шкіри відбувається за рахунок підвищення тургору, еластичності і гальмування розвитку старечих зморшок і складок, відбувається стимуляція активності зародків клітин волосяної цибулини, послаблений від природи ріст волосся посилюється, призупиняється їх випадання і сповільнюється розвиток аллопеції. У шкіри, яка страдає жирною себореєю, відбувається процес осушення, зниження до норми залишкового виділення жиру за рахунок нормалізації функції роботи сальних залоз. В процесі роботи апарату в навколоелектродному просторі виділяється озон та окис азоту, які діють як бактеріостатичні і бактерицидні явища.

     Дарсанваль – це швидкий, безболісний і ефективний спосіб, який ідеально поєднується з іншими методами. Протипоказання: непереносимість струмів, надлишкове оволосіння шкіри (Гіпертрихоз). Процедура зручна тим, що не потребує періоду реабілітації.

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Дарсанваль шкіри обличчя від

Дарсанваль волосяного покрову голови від

12


Дарсанваль спини від

17


 

 

Дарсанваль в комплексі інших процедур

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Дарсанваль шкіри обличчя від

7


Дарсанваль волосяного покрову голови від

12


Дарсанваль спини від

17


 

 

Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу. 

 

Послуги > Косметологія > Дарсонвалізація