Догляд за руками

Послуги > Догляд за ручками і ніжками > Манікюр

Догляд за руками

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Манікюр класичний (чоловічий/жіночий), експрес, Манікюр європейський: Корекція форми нігтьової пластини, ванночка або ремувер, обрізання або видалення кутикули апельсиновою палочкою, загрубілої шкіри, задирок щипцями і/або апаратом, масло для кутикули,                                   від

40

75

Манікюр гігієнічнийМанікюр гігієнічний Spa-комплекс: Включає всі етапи класичного манікюру, додатково скраб шкіри рук, з антиоксидантною дією, з екстрактами/витяжками рослин для полірування та зволоження шкіри, для її м’якості та шовковистості, олійка – вітамінізована з мінералами, з пом’якшуючою дією, зволожуючий / живильний крем для відновлення кислотно лужного та водно-жирового балансу шкіри та для її захисту одразу після косметичних процедур. Нормалізує проникливість та стимулює регенерацію епітелію, попереджує інфікування дрібних подряпин.

40

75

Формування нігтьової пластини

10

20

Полірування нігтів. Полірування із запечатуванням нігтя (рекомендовано при розшаруванні нігтевої пластини) - втирання в ніготь на останньому етапі шліфування живильного крему і масла з вітамінами, мінералами. Живильні речовини залишаються в нігтьовій пластині протягом 2 тижнів і укріплюють нігті, стимулюють ріст, захищають від розшарування та пересихання.

10

35

 

Покриття гель лаком (Kodi, PNB, shellac, Mynail, Syster та ін)


Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Покриття гель лаком 1 тон

40

150

Френч покриття гель лаком

50

170

Дизайн (френч, лунний, дзеркальний, омбре), художній розпис / декор  (стрази, плівки, бульонки, наклейки ...) 1нігтя , орієнтовно

2-10

5-15

Зняття покриття гель лак

20

50


Додаткові засоби догляду за руками


Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Відновлює кислотно лужний та водно-жировий баланс шкіри одразу після косметичних процедур.

Крем зволожуючий / живильний. Відновлює кислотно лужний та водно-жировий баланс шкіри одразу після косметичних процедур. Нормалізує проникливість та стимулює регенерацію епітелію, попереджує інфікування дрібних подряпин, захищає.

2

5-10

Скраб. Сольовий скраб з екстрактом гуави з антиоксидантною дією – полірує та зволожує шкіру, роблячи її м’якою та шовковистою.

5

15Покриття нігтів 

Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись

в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Догляд за ручками і ніжками > Манікюр