Кератинове випрямлення волосся

Послуги > Перукарський зал > Послуги для жінок > Кератинове випрямлення волосся


На цій сторінці пропунуємо дві процедури кератинового випрямлення волосся. Телефонуйте, і ми допоможемо Вам вибрату серед запропонованих саме ту послугу, яка Вам найкраще підійде.


100% Кератинове випрямлення волосся з відновлюючим ефектом


Процедуру виконуємо використовуючи засоби для кератинового наповнення волосся LUXLISS Keratin Products німецького виробника, Бренду LUXLISS. 

Кератинове вирівнювання з LUXLISS Keratin Products - це процедура , яка випрямляє і надає лікувальну дію , відновлюючу структуру пошкодженого волосся. Ця процедура випрямлення волосся є довготривалою та нешкідливою. Адже кератиновое випрямлення волосся c LUXLISS Keratin Products не змінює структуру волоса, а основним компонентом випрямляючого засобу є синтезований рідкий кератин, формула якого дозволяє рідині проникнути і заповнити порожнини волосини. Далі під впливом температури кератин згортається і перетворюється на захисний шар. Завдяки цьому волосся стає гладким та блискучим із захистом. Молекули кератину збагачують волосся, захищають його від негативного впливу навколишнього середовища , шкідливого ультрафіолетового випромінювання , диму і смогу. Процедура випрямлення доповнює недостаючим кератином волосся .

Для кого процедура кератинового випрямлення волосся з відновлюючим ефектом:

-В першу чергу для тих, хто регулярно термічно випрямляє волосся феном, праскою чи іншим способом.

-Для власниць прямого, але неслухняного, пухнастого волосся, або волосся що надміру електризується.

-Власницям кучерів, які мріють випрямити волосся, не пошкодивши його

-І просто для усіх хто мріє мати гладеньке пряме блискуче та здорове волосся.


Можна випрямити по бажанню лише частину волосся, наприклад неслухняну гривку.


Переваги кератинового випрямлення волосся LUXLISS Keratin Products :

• Послуга є лікувальною, а не хімічною. Кератин не містить у своєму складі агресивних хімікатів, а живить волосся протеїном , аналогічним тому, з якого на 88 % складаються наше волосся .

• процедура безпечна для волосся і здоров'я клієнта

• Випрямлення не змінює структуру волосся тому не пошкоджує його. Адже на відміну від звичайних перманентних випрямлячів LUXLISS Keratin Products не руйнує дисульфідні зв'язки між молекулами кератину у волосині, а делікатно розслабляє і розтягує їх, при тому розгладжуючи структуру волоса.

• Підходить для будь-яких типів волосся.

• Процедуру можна робити так часто, як забажаєте.

• Кератинове лікування можна використовувати після будь-яких хімічних процедур: фарбування, мелірування , випрямлення, завивки, освітлювання.

• засоби не перенасичені альдегідами . Мінімальна кількість альдегідів використовується для хімічних зв'язків з кератиновими групами , (концентрація альдегідів в 20 разів нижче допустимої норми )

• не обтяжує волосся

• після випрямлення волосся можна легко завивати в локони , які знову стануть прямими після миття волосся.

• процедура має накопичувальний ефект. Якщо у вас сильно пошкоджені кінчики , то процедуру можна повторити через 10 днів на кінчиках волосся.

• кератин дозволяє « дихати» волоссю , структура і вид волосина не погіршитися після закінчення дії ефекту від процедури.


Попередній запис та консультація - 0638445511


Ціни залежать від довжини волосся, стану волосся, форми стрижки та в суттєвій мірі і від густини, тому в прайсі наведено діапазон цін, згідно нашого досвіду, щоб було розуміння нижче чи вище  якої ціни не буде для кожної довжини волосся. 

Найижчменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Прайс (вперше, або повторно за 5 місяців і більше)

 ПОВТОРНО 

(до 4- 5 місяців після попередньої процедури, проведеної у нас)


Гривка

50

470

400

Довжина 1

180

1400 - 1550

1300-1450

Довжина 2

210

1600 - 1750

1500 - 1600

Довжина 3

240

1850 - 2050

1750  - 1900

Довжина 4

300

2250 - 2450

2150 - 2250

Довжина 5

360

2580 - 2900

2400 - 2700

Довжина 6

390

2950 - 3250

2800 - 3050Рекомендації:

• Після проведення процедури три доби не мити голову. Використовуючи в подальшому спеціальний кератиновий шампунь даної серії Ви суттєво продовжите ефект від процедури.

• Після процедури протягом 72 годин не можна зав'язувати волосся у хвіст, заплітати, робии зачіски, використовувати шпильки , носити на голові окуляри і мити / мочити волосся та не використовувати засоби для укладки.

• Фарбування волосся краще провести до процедури випрямлення. Якщо ж Ви вже зробили кератинове випрямлення, то фарбувати волосся можна не раніше , ніж через 2 тижні після процедури.

Ефект тривалий (від 2 -4 місяців), просто вимиватиметься з плином часу, без пошкодження волосся! Через певний час волосся буде повертатись до свого первинного стану. Менш пошкоджене волосся та, на жаль дуже пошкоджене (т/з пусте волосся) швидше повернеться до попереднього стану. Також на трівалість дії процедури впливають такі фактори, як частота миття волосся, фарбування по всій довжині, та вплів агресивного зовнішнього середовища - басейн, хлорована та морська вода, тривала дія підвищеної чи заниженої температури повітря.

Детальныше про бренд та складники продукту Ви дізнаєтесь у статті.

Ми надаємо ГАРАНТІЮ на нашу послугу кератинового випрямлення з відновлюючим ефектом за умови, якщо Ви до нас приходите на миття голови на 3-тю добу після проведення процедури.


Дане випрямлення буде більш ефективно діяти на забарвленому або тонкому пористому волоссі . Якщо волосся натуральне кращий результат досягається після другого або третього застосування, або після послуги, що описана нижче:


Випрямлення волосся напівперманентне з кератиновим наповненням


     Процедуру виконуємо використовуючи випрямляючий крем для натурального або хімічно завитого волосся, та засобів, що збагачують волосся кератином, пом'якшують дію засобу та наповнюють волосину кератином.
     Кремоподібна формула продукту мінімізує ризик обламування волосся при корінні, та полегшує нанесення і однорідне розподілення засобу у відповідності із структурою волосся. Крем сприятливо впливає на кератинову структуру волосся, гарантуючи чудовий результат випрямлення, м'якість і блиск волосся. Підходить для всіх типів волосся і будь-якого ступеню випрямлення, яка регулюється часом дії.

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Прайс

Довжина 1

123

800

Довжина 2

143

1000

Довжина 3

165

1300

Довжина 4

173

1500

 

Тривалість ефекту - від 4 місяців.

Ця процедура дає більш стійкий ефект, ніж вищеописана, але вищеописана має відновлювальну дію на волосся та не руйнує структуру волосини.


Після процедури випрямлення слід дотримуватись наступних правил.

Протягом 48 годин:

  • не мити волосся, і не використовувати фен;
  • не заколювати волосся, не вкладати, не робити зачіски.

Для отримання інформації  про акційні пропозиції - телефонуйте. 

Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.