Кератинове відновлення волосся

Послуги > Перукарський зал > Послуги для жінок > Кератинове відновлення волосся


На цій сторінці ми хочемо Вам запропонувати процедури відновлення волосся З та БЕЗ Випрямляючим довготривалим ефектом. Не знаєте яку процедуру краще вибрати - телефонуйте та наш консультант допоможе Вам зробити правильний вибір.


Кератинове відновлення волосся БЕЗ випрямляючого ефекту

 

Що таке кератинове відновлення волосся?

     Кератин – фібрілярний білок, який входить в склад волосся та нігтів людини. Зовнішній шар здорового натурального волосся складається майже на 90% з кератину  білка, рівень якого знижується від хімічної дії і агресивного впливу зовнішнього середовища. Що призводить до таких наслідків, як тьмяність волосся, сухість і пористість, а також січення волосся і його ламкість. Використання дивовижних властивостей кератину для догляду за волоссям дає унікальні результати. для насичення волосся кератином існує лікувальний комплекс Biokeratin. Ідеально підібраних продуктів для капіллярного відновлення фібри волосини і насичення його кератином. Натуральні біологічні активні речовини відновлюють сухе, пористе, пошкоджене (як пофарбоване, меліроване, освітлене, так і натуральне) волосся. Робить його збагаченим кератином, здоровим, еластичним. Система вирішує серйозні проблеми пористого та безжиттєвого волосся. Відновлює кутикулу за рахунок плетіння міцної полімерної павутини в фібрі волосся BIOKERATIN переважає властивості традиційних засобів для відновлення завдяки полімерам, що входять в його склад, та впливають на структуру волосся в місцях, де відбулось руйнування протеїнів, які створюють тіло живої волосини.

     Для кого? Для пошкодженого волосся любого типу, в том числі курчавому від природи і хімічно завитому.

     Результат: міцне, здорове, еластичне, відновлене, збагачене кератином волосся.

     Переваги. Насичення волосся кератином. Без вмісту формальдегіду. Без ефекту вирівнювання. Тривалий результат завдяки пролонгованій дії. високий вміст натурального кератину не вносить змін в будову волосся, оскільки сам процес кератинового відновлення не є хімічним, тобто не порушую дисульфідний зв'язок волосся і дозволяє проводити процедуру так часто, як захоче клієнт.

 

     Система капілярного відновлення Biokeratin проводиться в наступні етапи:

  • етап 1: BIOKERATIN SHAMPOO Кератиновий відновлюючий шампунь. Очищає волосся і шкіру голови, підготовлює волосся до насичення кератином;
  • етап 2: BIOKERATIN MASK Кератинова відновлююча маска. Насичує волосся кератином и відновлює еластичність волосся. Кератинова маска робить волосся щільним і здоровим;
  • етап 3 маска з екстрактом льону: відновлює, інтенсивно живить, надає м'якість, еластичність волоссю. регенерує сухе і пошкоджене волосся: відновлює структуру волосся. Натуральний склад. Маска с витяжкою з насіння азіатського льону, яке постраждало в результаті хімічної обробки, хлору або морської солі. Надає добру дію при складних порушеннях волосся;
  • етап 4: BIOKERATIN SERUM Кератинова відновлююча сироватка. 100 мл. Опис: Відновлює і укріплює структуру волосся. Завершує процес лікування волосся кератином. Зберігає ефект відновлення волосся на тривалий час реакцій.

Кератинове відновлення волосся

Час, хв.

Вартість, грн.

Повторно (до 2 місяців)

Довжина 1

90

790

690

Довжина 2

120

920

820

Довжина 3

150

1100

1000

Довжина 4

180

1320

1200

Довжина 5

200

1480

1340

Довжина 6

220

1710

1560

 

Періодичність процедур: Результат тримається більше 1 місяця.


Кератинове відновлення волосся З випрямляючим ефектом LUXLISS Keratin Products


Ви хочете і відновити, укріпити волсся і випрямити його? Тепер можна «вбити двох зайців» одночасно із засобами німецького бренду LUXLISS Keratin Products.

Це процедура, яка відновлює цілісність структури волосся, пошкодженого хімічними процедурамиабо негативним впливом оточуючого середовища.

Для кого? Процедура кератинового відновлення волосся з випрямляючим ефектомLUXLISS Keratin Products підходить:

Насамперед тим, хто пересушує та пошкоджує волосся регулярним використанням випрямляючих термічних засобів (наприклад, таких як прасочка)

Тим, хто зробив хімічну завивку волосся, та хоче повернути волоссю попередню гладкість (не раніше чим за 15 днів після процедури)

Для усіх хто мріє мати гладеньке пряме блискуче та здорове волосся


Ціни залежать від довжини волосся, стану волосся, форми стрижки та в суттєвій мірі і від густини, тому в прайсі наведено діапазон цін, згідно нашого досвіду, щоб було розуміння нижче чи вище  якої ціни не буде для кожної довжини волосся. 

Найижчменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Прайс (вперше, або повторно за 5 місяців і більше)

 ПОВТОРНО 

(до 4- 5 місяців після попередньої процедури, проведеної у нас)


Гривка

50

470

400

Довжина 1

180

1200 - 1350

1100-1250

Довжина 2

210

1450 - 1650

1300 - 1500

Довжина 3

240

1700 - 1900

1600  - 1750

Довжина 4

300

2180 - 2530

2000 - 2300

Довжина 5

360

2580 - 2900

2400 - 2700

Довжина 6

390

2950 - 3250

2800 - 3050


Ми надаємо ГАРАНТІЮ на нашу послугу кератинового випрямлення з відновлюючим ефектом за умови, якщо Ви до нас приходите на миття голови на 3-тю добу після проведення процедури.


Процедура не підходить, якщо ви власниця волосся, що в’ється, хочете відновити та наповнити своє волосся кератином але не хочете випрямляючого ефекту. Тоді ми можемо запропонувати послугу кератинового відновлення волосся без випрямляючого ефекту (див вище).

Протягом 3 діб після процедури не можна:

Мочити, мити волосся, заколювати, заплітати, робити зачіски, користуватись стайлінговими засобами тощо. Тобто 3 повні доби після процедури потрібно підтримувати волосся в сухому стані та максимально рівній формі. При недотриманні першого пункту - час дії засобу може зменшитись від заявленого, при недотриманні пункту 2 - Ви не матимете максимально можливої прямої форми волосся, яку можна досягнути даною процедурою.

Детальніше про бренд та складники продукту Ви дізнаєтесь у статті.


Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись

в залежності від складності роботи та використаного матеріалуПослуги > Перукарський зал > Послуги для жінок > Кератинове відновлення волосся