Комплексні програми

Послуги > Масажний кабінет > Комплексні програми

Масажний кабінет не працює. Вибачте за незручності.


Послуги масажного кабінету – Комплексні програми.


     Лікування целюліту будується на застосуванні цілого комплексу заходів. Це правильне харчування, масаж, спеціальні косметичні засоби, гімнастика, розтирання, обгортання, регулярне використання скрабів і пілінгів для тіла (при видаленні відмерлих часточок шкіри, відбувається краще насичення шкіри киснем, що підвищує тонус, і покращується проникнення лікувальних та корисних речовин в шкіру)
     Косметологічні процедури, при целюліті повинні переслідувати наступні цілі: ліполіз – активне розщеплення жирів, подавлення процесу утворення жирів, активація відтоку рідини з тканин (лімфодренаж), виведення токсинів, підвищення тонусу судин і нормалізації в них кровообігу, розм’якшення та розрихлення ущільнених жирових відкладень, м’язева стимуляція, підвищення пружності та еластичності шкіри, вирівнювання рельєфу шкіри. В антицелюлітній програмі обов’язково повинні бути присутніми механічна і термічна дія на вогнище целюліту.

Повний антицелюлітний комплекс

 

     Власне саме антицелюлітні обгортання і масажі з застосуванням спеціальних косметичних засобів нормалізують обмінні процеси, виводять надлишкову рідину, покращують мікроциркуляції, подальше механічне "розбивання і розм’якшення целюлітних ущільнень.

     Спеціалісти салону краси "Селебриті" гарантують Вам грамотне поєднання цих методів для досягнення значних і стійких результатів Програми лікування целюліту підбираються індивідуально і коректуються при потребі в процесі. При підборі комплексної програми враховується: стадія целюліту, результати раніше проведеного лікування, вік, фізіологічний стан, тілобудова, вага та її динаміка, захворювання, стиль життя.

 

Повний антицелюлітний комплекс

1-ий день – лікування набряклого

целюліту (90 хв)

зелений чай, скраб, бандаж кокон, лімфодренажний масаж, зволоження

2-ий день – посилена боротьба з фіброзним целюлітом (30 хв)

зелений чай, активний антицелюлітний масаж з жироспалюючими засобами

3-ій день – посилена боротьба з жировими відкладеннями  (50 хв)

зелений чай, скраб, глибинний прогрів,  обгортання, лімфодренаж, зволоження

4-ий день – боротьба з жировими відкладеннями (35 хв)

зелений чай, антицелюлітний масаж з жироспалюючими засобами, лімфодренаж, зволоження

5-ий день – ліфтинг та омолодження, зміцнення стінок судин

зелений чай, скраб, холодне обгортання, зволоження

6-ий день – боротьба з жировими відкладеннями (40 хв)

зелений чай, антицелюлітний масаж з жироспалюючими засобами

7-ий – підтяжка шкіри, детоксикація, антицелюлітна дія

зелений чай, термальне парафінове обгортання, лімфодренаж, зволоження

Вартість     Холодне мінеральне обгортання на 4-ий день за бажанням можна замінити глибинним прогрівом з ліфтинг ефектом. В залежності від стадії та проявів целюліту в програму можуть вводитись зміни в кожному індивідуальному випадку.


     Комплекс програм Anti-age/ліфтинг для тіла: обов’язково включає в себе повністю або частково програми Термального парафінового обгортання, альгінатної мінеральної програми Кокон, холодного мінерального обгортання, медового масажу – в залежності від потреб кожного конкретного клієнта та складається індивідуально для кожного клієнта.

 

Послуги > Масажний кабінет > Комплексні програми