Лікувальні процедури для шкіри голови

Послуги > Перукарський зал > Послуги для жінок > Лікувальні процедури

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Дарсонвалізація волосяної частини голови

Дарсонвалізація

15

28

При замовленні курсу процедур Дарсонваль діють знижки:

 • 5 процедур 140 грн;
 • 10 процедур 200 грн;
 • 15 процедур 270 грн;
 • 20 процедур за 300 грн. при передоплаті.

Миття голови

Лікувальним шампунем + сушка волосся перед процедурою (при потребі)

15

48

Шампунем клієнта + сушка

15

38

Лікувальним шампунем проти випадіння волосся (в комплексі інших процедур чи послуг).

     Z12r Preventive Shampoo  Шампунь проти випадіння волосся Z12r Revital Shampoo містить вітамінний комплекс, багатий екстрактом листя оливи, жирними кислотами і рослинними оліями, який контролює випадання і сприяє росту волосся. Завдяки вітамінному комплексу, що входить до його складу, стимулює ріст волосся та перешкоджає випаданню. Активує кровообіг шкіри голови, підвищує діяльність ферментів, відповідальних за ріст волосся.

-

11

Лосьйони проти випадіння волосся, стимулювання росту

Інтенсивний лосьйон при надмірному випаданні волосся і всіх видах алопеції

     LOZIONE ANTICADUTA POLIATTIVA TRATTAMENTO INTENSIVO pH 4.0

Активні компоненти: PANAXGINSENG - Женьшень звичайний SERRENOASERRULATA - Сереноа Повзуча ARCTIUMMAJUS - Лопух великий. Властивості: блокує ензим 5-альфа редуктази, сприяє відновленню фізіологічного росту волосся при облисінні 3-5 стадії по Гамільтону, особливо у випадках облисіння 1-2 стадії. Дія лосьйону спрямована на зміцнення та живлення цибулин, відновлення діаметру волосся, збільшення густоти і посилення природного блиску. Містить фітинову кислоту, аргінін, азелаїнову кислоту, ацетил тирозин, гідролізовані протеїни сої, кальцію пантотенат, цинку глюконат, ніацинамід, орнітин соленокислий, цітрулін, біотин, глюкозамін соленокислий.

3

25

Лосьйон проти випадіння волосся вітамінний.

     Лосьйон Z19r Preventive Lotion містить вітамінний комплекс, багатий екстрактом листя оливи, жирними кислотами і рослинними оліями, який контролює випадання і сприяє росту волосся.  Лосьйон проти випадіння волосся перешкоджає випаданню і відновлює структуру волосся, підвищує їх густину. Активні компоненти, що входять до його складу, перешкоджають старінню волосяної цибулини і випадання волосся. Не змивайте. Рекомендується для щоденного застосування.

3

15

Нанесення засобу клієнта на шкіру голови

3

7

Експрес відновлення волосся

Окрема процедура, с сушкою волосся на щітку, без укладки.

     Включає в себе:
Крок 1. Шампунь з кератином. Нанесення масажними рухами від висків до потилиці. Масаж протягом 2-3 хвилин.
Крок 2. Маска з кератином. Нанесення на висушене рушником вологе, або сухе волосся, приділяючи увагу пористим ділянкам. Можна приступати до сушки або укладки

20

82

В комплексі  інших процедур, послуг: стрижок, укладок, тощо

-

42

 

Дарсонвалізація волосяної частини голови рекомендована в наступних випадках

     Дарсонвалізація – це вплив імпульсними змінними синусоїдальними струмами високої частоти і напруги (20 кВ), але малої сили (0,02 мА). Електричний струм малої сили не викликає значного утворення тепла в тканинах, а змінний характер струму не встигає викликати значних іонних зрушень у тканинних мембранах і, відповідно, вплив дарсонваля не викликає скорочення м'язів. 

     Короткочасний спазм судин змінюється розширенням їх просвіту, покращується циркуляція крові і лімфи, знижуються явища венозного застою, розсмоктуються запальні вогнища, поліпшується тканинний кровотік з підвищенням вмісту кисню в шкірі. Іскровий розряд надає бактерицидну дію.
     Знижується функція потових і сальних залоз – як наслідок зменшення андроген-насиченого секрету сальних залоз, основного винуватця облисіння.

 

Підготовка до процедури Дарсонвалізації

Дарсонвалізація волосяної частини голови рекомендована в наступних випадках:

 • випадання волосся, облисіння;
 • гнійники та болячки на шкірі голови;
 • себорейна алопеція;
 • зайва жирність волосся;
 • слабке волосся;
 • уповільнений ріст волосся.

Більш детальну інформацію про дію Дарсонваля Ви можете прочитат в статті "Дія Дарсонваля при вирішенні різних проблем шкіри голови, росту волосся".


Дарсонваль для волосся – проведення процедуриПідготовка до процедури:

     Приходити на процедуру з чисто вимитим волос ям, без нанесення на нього засобів для укладки
(пінки, гелі, лаки).


Дарсонваль для волосся – проведення процедури:

 • Процедура дарсонвалізації волосся переважно триває 8-12 хвилин;
 • Під час перших сеансів процедури будуть проводитись на мінімальній потужності, щоб шкіра мала можливість адаптуватись, поступово збільшуючи силу дії;
 • Спочатку волосся розчісується звичайною щіткою;
 • Забираємо з волосся металеві заколки, шпильки тощо;
 • Далі починається процедура дарсонвалізації. Щільним приляганням проводим гребенем дарсонваля повільно по шкірі. Не можна під час процедури контактувати з електричними приладами (фен, комп'ютер, телефон на зарядці і т.д.);
 • Для досягнення максимальних результатів під час використання дарсонваля рекомендуєтьсяДля досягнення максимальних результатів під час використання дарсонваля рекомендується використовувати шампуні проти випадіння волосся і сироватки, щоб забезпечити шкіру необхідними живильними речовинами, вітамінами і мінералами. Процедура, завдяки посиленню кровообігу, суттєво посилює ефект любих косметичних, лікувальних засобів, масок. Після сеансу особливо рекомендовано в шкіру голови по проділах втирати лікувальний лосьйон, або накладати лікувальну, живильну маску - ефект посилиться у багато разів. Рекомендований курс 10-20 сеансів з періодичністю щодня або через день. повторюється курс 2-3 рази в рік. При комплексній боротьбі з алопецією курс процедур може бути продовжено;
 • Після курсу процедур дарсонвалем відзначається поліпшення роботи периферичних судин, що живлять волосяні цибулини, активізація фолікулів, посилення росту волосся, зниження кількості випали волосків.

 

Чи безпечна процедура?


     Дана процедура абсолютно безпечна, що підтверджується клінічними випробуваннями та дослідженнями методу. Більше ста років використання методики дарсонвалізації в медицині, фізіотерапії і косметології також доводять безпеку для людини і дієвість впливу високочастотними струмами.

 

Протипоказання проведення процедури Дарсонваль

Протипоказання проведення процедури Дарсонваль:

 • Кровотечі та порушення згортання крові;
 • Злоякісні новоутворення;
 • Епілепсія;
 • Кардіостимулятор;
 • Вагітність;
 • Індивідуальна непереносимість електричного струму;
 • Виражені форми куперозу (сітка розширених судин на обличчі);
 • Лихорадка;
 • Тромбофлебіт (тромбоз з запаленням стінки вени та утворенням тромбу);
 • Аритмія серця;
 • Туберкульоз;


Дарсонвалізація – це дешева, ефективна і доступна процедура. Не лінуйтеся і Вам ніколи не доведеться казати – от колись в мене було густе волосся. Воно у Вас може бути завжди.


Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Перукарський зал > Послуги для жінок > Лікувальні процедури