Масаж обличчя

Послуги > Косметологія > Масаж обличчя

     

КАБІНЕТ КОСМЕТОЛОГА ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ. ВИБАЧТЕ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ.


     Масаж обличчя – це необхідна процедура для підтримання тонусу, еластичності і пружності вашої шкіри. Це відмінний спосіб боротьби з віковими змінами, омолоджуюча процедура і профілактика вікових змін, а також  зняття напруги м’язів обличчя.

Масаж обличчя

Масаж обличчя покращує кровообіг і нормалізує обмін речовин, сприяє виведенню продуктів обміну, допомагаючи шкірі дихати. Окрім цього масаж протистоїть застою крові, укріплює м’язи і тканини, зберігає шкіру гладкою максимально довго, при цьому обличчя виглядає підтягнутим і здоровим. Протипоказання: порушення цілісності шкірного покрову, герпес, ранки, розширені судини гнійні запалення, інфекційні захворювання (в тому числі туберкулез), гострі та загострення хронічних дерматозів, запальні процеси, кровотечі, злоякісні новоутворення, лімфаденіт, хвороби системи крові, надлишкове оволосіння, невралгія очного і трійчастого нервів.

 

    Рекомендації по віку і періодичності процедур. Після 30 років масаж обличчя ефективний в якості антивікової процедури: курс 7-12 сеансів, далі "підтримуюча” програма – 2-4 сеанси в місяць. З 25 років для збереження форми обличчя і профілактики вікових змін з періодичністю 2-4 сеанси в місяць.

    В залежності від виду масажу і типу шкіри майстер підбере необхідний косметичний засіб для проведення процедури: присипка з антисептичною підсушуючою дією або масажна емульсія, гель, масло, крем.

    Салон краси Селебриті пропонуємо вам наступні види масажу обличчя: класичний, пластичний, щипковий, лімфодренажний.

 

     Протоколи процедур: очищення, демакіяж шкіри, тонізування, масаж по відповідному косметичному засобу, крем по типу шкіри.

 КАБІНЕТ КОСМЕТОЛОГА ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ. ВИБАЧТЕ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ.

Масаж обличчя 

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Прайс

Акція

-

Класичний масаж

30-

Скульптурний (пластичний) масаж обличчя

30-

Масаж по Жаке по пудрі від Holy Land

20-

Масаж по Жаке по тальку

20-

Лімфодренажний масаж

22-

 


Масаж в комплексі інших програм


Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Прайс

Акція

-

Класичний масаж, скульптурний
(пластичний) масаж обличчя

27-

Масаж по Жаке по пудрі від Holy Land

18-

Масаж по Жаке по тальку

18-

Лімфодренажний масаж

20-

 

Класичний масаж обличчя

     Дозволяє попередити зморшки, підвищує тонус шкіри, покращує крово- і лімфообіг, має відлущувальну дію, прискорюється обмін речовин, стимулюється процес регенерації клітин. Включає різноманітні поглажування і розтирання і виконується з кремом або масажним маслом. Призначення – при втраті тонусу м’язами обличчя, при обезводненні шкіри, при прояві на обличчі вікових зморшок.

 

Скульптурний (пластичний) масаж обличчя


Скульптурний (пластичний) масаж обличчя     Проводять при набряках, для зменшення мімічних зморшок, при обвислій, в’ялій шкірі обличчя. Забезпечує ідеальний ліфтинг, який буде видно уже після перших процедур. Діючи на шари шкіри в більш глибокому режимі, скульптурний масаж володіє яскраво вираженим омолоджуючим ефектом, відновлюючи чіткі контури і підтягуючи овал обличчя. масаж обличчя для чоловіків. Вікові процеси, пов’язані з втратою тонусу м’язів обличчя, проходять у чоловіків повільніше, чим у жінок, але їх результати не менш помітні. Тому чоловікам, які слідкують за своєю зовнішністю, пластичний масаж допоможе зберегти моложавість контурів обличчя і ефектну зовнішність. Переважно його назначають в 30-40 років і старшим. Інколи він необхідний і в більш ранньому віці, при лікуванні жирної і пористої шкіри з пониженим тургором.

 

Масаж по Жаке.

     Щипковий масаж обличчя – глибокі щипки, розминаючи рухи і вібрація, нормалізує кровообіг і виділення шкірного сала, вирівнюється колір обличчя, покращується загальний стан шкіри. Такий масаж проводиться по тальку, лікувальній пудрі для кращого ковзання. Область його застосування – вугрева хвороба, надмірне саловиділення, проблемна шкіра, рубці, глибокі складки, застійні явища, постакне, себорея. Рекомендується проводити після процедури чистки. Протипоказання:пошкодження цілісності шкіри, захворювання шкіри, герпес, запальна висипка. Кількість сеансів: 10 сеансів, спершу щоденно, згодом  2-3 рази в тиждень. Повторний курс через 3 місяці.

 

Лімфодренажний масаж обличчя

     Направлений на нормалізацію відтоку лімфи і її злагоджену циркуляцію в тканинах шкіри, усунення застоїв, покращення кровообігу і покращення доступу живильних речовин в шкіру. Показання: набряки, в’ялість, тьмяний колір обличчя – признаки застою лімфи, порушення кровообігу та живлення шкіри. Результат – відбувається природній ліфтинг, повертається тонус і еластичність шкірним покровам і оновлюються клітини, зменшує набряк і видаляє темні круги під очима. Такий масаж являється перешкодою для розвитку дряблості шкіри та появи поглиблених зморшок. Під час масажу використовують косметичні препарати які зволожують та живлять шкіру. Протипоказання: гнійничкові запалення шкіри, інфекційні захворювання, злоякісні утворення, герпес, захворювання крові, загострення хронічних захворювань, підвищений волосяний покров.

 

Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Косметологія > Масаж обличчя