Види масажу тіла

Послуги > Масажний кабінетВиди масажу

Кабінет масажу не працює. Вибачте за незручності.


Масажний кабінет салону краси Селебриті пропонує наступні послуги:

 

Масаж класичний – процедура загальнооздоровчого характеру, можна робити на все тіло

     Масаж класичний – процедура загальнооздоровчого характеру, можна робити як на все тіло так на окремі ділянки. Є ефективним методом лікування та профілактики розладів опорно-рухового апарату, остеохондрозу, покращує роботу систем організму, сприяє зняттю втоми й відновленню працездатності. Під механічною дією на шкіру та підшкірну клітковину, м'язи  покращується циркуляція крові та лімфи, виводяться шлаки, підтримується еластичність шкіри, розслаблюються м'язи. Виводяться солеутворення з хребта та суглобів, відбувається корекція взаєморозміщення хребців та міжхребцевих дисків. Рекомендований курс  10 масажів чере день.


Кабінет масажу не працює. Вибачте за незручності.


Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Масаж комірцевої зони

15


Спина

30


Спина, ноги

40


Спина, комірцева зона

40


Усе тіло (спина, ноги, руки, комірцева зона)

60


Усе тіло (спина, ноги, руки, комірцева зона)  90  


Кабінет масажу не працює. Вибачте за незручності.

     Спортивний масаж – базується на принципі класичного масажу та призначений тих, хто займається спортом або активним способом життя. Ціллю спортивного масажу являється зменшення ймовірності травм, зняття втоми після навантажень, відновлення та досягнення покращеного стану тіла.


Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Комірцева зона

20


Руки

20


Ноги

30


Спина

30


Передня поверхня

20


Комплекс

60
Корекція фігури:
 

  • Антицелюлітний масаж – техніка, направлена на корекцію фігури, робота з надлишковою вагою, явищами целюліту (структурною зміною підшкірно-жирової клітковини). Для підсилення ефекту від масажу використовують професійну косметику  антицелюлітні креми, маски.  Рекомендований курс: 6-10 процедур з періодичністю 1 раз чер 1-3 дні).

    Масажний кабінет

  • Лімфодренажний масаж. Ціль  активація та корекція лімфовідтоку для усунення застою в тканинах й органах, а саме забезпечення зв'язку між лімфатичними судинами, вузлами, кров'ю та  міжтканинною рідиною, вбирання й перенесенння  продуктів з кишечника у вени,  усмоктуванні рідин із суглобів, сприяє очищенню організму від токсинів і продуктів обміну, які знижують детоксикаційну функцію лімфовузлів та вироблення лімфоцитів. Використовується для активації й розвантаження судин, вузлів, що збирають лімфу, зняття запальних процесів, відновлення рухливості, усуненні спайок, при відхиленнях ваги від норми. Поєднується з іншими видами масажу.

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Лімфодренажний (нижня частина тіла)

30


Лімфодренажний

40


Фігуромоделюючий    

30


Антицелюлітний (проблемні зони) 

60


Антицелюлітний (проблемні зони) баночний

60


Антицелюлітний (проблемні зони) медовий 60

 

Кабінет масажу не працює. Вибачте за незручності. 

     Медовий масаж – включає стандартні механізми дії інших видів масажу. Сприяє нормалізації кровообігу в глибоких шарах шкіри й м'язах, покращує абсорбційні властивості шкіри для дії біологічно активних компонентів меду, який одночасно адсорбує токсини й сприяє швидкому виведенню їх з організму. Шкіра отримує інтенсивне живлення та очищення. Збільшується її пружність, очищаються пори. Покази: остеохондроз, тугорухливість суглобів, запалення м'язів. Успішно застосовується також в антицелюлітних програмах. Рекомендований курс:  10-15 процедур, з періодичністю через день.

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Ноги

20


Спина

20


Нижня частина тіла

30


Усе тіло

60


 

__________

     В роботі масажного кабінету по догляду за тілом ми використовуєм косметику провідних світових фірм-виробників: SPANI (Ірландия), Dr. Shpiller (Німеччина).


Не відмовляйте собі в цілющому впливі масажу на організм,

який Вам запропонують в салоні краси Селебриті.Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Масажний кабінет > Види масажу