Очищення та тонізація

Послуги > Косметологія > Засоби догляду за шкірою > Очищення та тонізація шкіри Dr.Spiller

 

КАБІНЕТ КОСМЕТОЛОГА ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ. ВИБАЧТЕ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ.

Догляд косметикою Dr.Spiller


Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Очищення перед процедурами

Очищення шкіри обличчя

Aloe Sensitive Cleansing. Очищає шкіру ніжно та ретельно, зберігає природній рівень рН. Зволожує, заспокоює та відновлює шкірний бар’єр. Прекрасно поєднується з рН сльози, тому не викликає ніяких проблем при знятті макіяжу з очей.

2

22

Демакіяж

Eye Make Up Remover. Натуральна біоемульсія, "масло у воді", для ефективного видалення макіяжу любої стійкості з очей, попереджає висушування шкіри на повіках, може застосовуватись для дуже чутливої шкіри та дуже стійкого макіяжу.

2

22

Тонізація шкіри обличчя

Тонік з Алоє

Sensitive Toner with Aloe. Для чутливої, та схильної до алергії шкіри, для спеціального догляду, та для догляду за ніжною шкірою навколо очей. Швидке зволоження, пом’якшення та протизапальна дія.

2

22

Тонік з фруктовими кислотами

Fruit Acid  AHA Toner. З кератолічною дією, завдяки якій суттєво покращується стан шкіри: очищає і стягує пори, гальмує себорейні процеси, освітляє пігментні плями, зменшує глибину зморшок.

2

27

Освіжаючий гідроморський тонік "Морська волога"

Hydro-Marin Freshener. Дарує заряд життєвих сил, тонус і свіжість, заспокоює, зволожує шкіру, відновлює рівень рН. Підходить для всіх типів шкіри і для ділянки навколо очей. Активні інгредієнти: екстракт водорослей, концентрована морська сіль.

2

24

Очищення шкіри + тонізація Sensitive Toner with Aloe.

4

29

Очищення шкіри + демакіяж + тонізація

6

37

Крем-пілінг з жожоба

Jojoba Peeling Cream. Зволожуючий крем - пілінг для глибокого, але дбайливого очищення делікатної шкіри обличчя. Видаляє відмерлі клітки і забруднення з шкіри, стимулює клітинну активність і кровообіг. Шкіра обличчя стає гладшою і молодшою, до неї повертається свіжість, сяяння і шовковистість.

 5

 22Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Косметологія > Засоби догляду за шкірою > Очищення та тонізація шкіри Dr.Spiller