Парафінотерапія

Послуги > Догляд за ручками і ніжками > Парафінотерапія


     Парафінотерапія – відноситься до експрес процедур через моментальний ефект. Показання для парафінотерапії: обвітрена, суха, груба, в’яла шкіра; набряки; артрити; розтягнення м'язів; холодова алергія; рекомендована людям, які страждають артритами, ортопедичними захворюваннями і відкладенням солей. Рекомендований курс: лікувальний, для досягнення оптимального ефекту  5-10 процедур через день або щодня – профілактика – 1 раз в 1-2 тижні. Застереження: підвищений тиск, варикозне розширення вен на нижніх кінцівках, діабет, серцево-судинні захворювання, наявні гнійникові та інші захворювання шкіри, висипи на тілі, відкриті рани. Детальніше про парафінотерапію тут.

 

 

Парафінотерапія для рук

Парафінотерапія для рук


 

     Шкіра рук постійно страждає від перепадів температур, впливу хімічних компонентів і, як наслідок – сухість шкіри, лущення, почервоніння, тріщинки.

     Парафінові ванночки для кистей рук дозволяють ефективно позбутись від усіх вище перерахованих негараздів шкіри рук всього за один сеанс. Одночасно з парафінотерапією рук відбувається укріплення структури нігтів. Тривалість ефекту від даної процедури залежить від вас, чим більше уваги приділено збереженню шкіри її очищенню, живленню, зволоженню, тим довше шкіра буде вам вдячна і радувати хорошим виглядом.

  

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Парафінотерапія рук (експрес варіант).
Дезінфекція, очищення за допомогою скрабу, нанесення парафінової аплікації, яка забезпечить оптимальне зволоження, розгладження і відновлення структури пошкодженої шкіри, насичує мінералами. Добре впливає на суглоби та м’язи при артритах і пост травматичних контрактурах. 

30

120

Парафінотерапія рук (повний комплекс).
експрес +, нанесення живильного, зволожуючого чи іншого косметичного засобу під безпосередньо парафінову мінеральну аплікацію Завершення процедури масажем по крему для посилення руху міжклітинних рідин.

40

140Парафінотерапія для ніг

 

     Найчастіше проблеми, пов’язані з ногами, виникають від незручного взуття, частого ходіння на каблуках, від пересохлості шкіри. З’являються тріщини на ступнях, сухість шкіри, натоптиші, мозолі, що не лише не естетично але не комфортно. Парафінотерапію ніг рекомендують для грубої та сухої шкіри ніг, оскільки процедура сприяє швидкому загоєнню тріщин та відновленню, зволожує, покращує кровообіг, знімає втому, набряки.

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Парафінотерапія ніг (експрес варіант/повний комплекс)

30-40

140 - 180

 

 

Додаткові засоби при проведенні парафінотерапії рук / ніг


Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Руки

Ніжки

Мармуровий соляний м’який скраб SPANI.

Підготовка шкіри до засвоєння косметичних засобів. Дія: очищення, видалення ороговілих клітин поверхневого шару шкіри. Для нормальної та чутливої шкіри.

Сольовий скраб з екстрактом гуави.

Сольовий скраб з екстрактом гуави з антиоксидантною дією – полірує та зволожує шкіру, роблячи її м’якою та шовковистою.

Та ін

3

15

20

Зволожуюча емульсія SPANI / або ін.

Відновлює кислотно-лужний і водно-жировий баланс шкіри після косметичних процедур. Нормалізує проникливість та стимулює регенерацію епітелію.

2

7

10

Бальзам гель мультимінерал SPANI та ін.

Зволожує та пом’якшує шкіру рук, насичує її мінералами та біологічно активними мікроелементами. Володіє антисептичною і терапевтичною дією, сприяє зниженню болі в суглобах і м’язах. Сприятливо впливає на украплення нігтьової пластини шляхом нормалізації метаболізму і мінерального обміну росткової зони  нігтя.

2

15

20


Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Догляд за ручками і ніжками > Парафінотерапія