Пілінги

Послуги > Косметологія > Пілінги

КАБІНЕТ КОСМЕТОЛОГА ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ. ВИБАЧТЕ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ.


     Пілінги – популярна косметична процедура оновлення і омолодження шкіри обличчя та корекції косметичних недоліків.


Пілінги Sesderma     Показання до пілінгів: фотостаріння, зморшки, рубці, гіперкератоз, сірий колір обличчя, зниження тургору, нерівності рельєфу, сухість шкіри, поверхневі пігментні плями, вікові зміни шкіри, акне в період ремісії, для профілактики старіння. Дія пілінга зникають нерівності шкіри, зморшки, відновлюються контури обличчя. Шкіра оновлюється, стає більш еластичною і гладкою.

     Протипоказання: індивідуальна непереносимість, травми шкіри, герпес, вагітність, лактація, засмага, важкі соматичні захворювання.

     Хімічні пілінги в салоні краси Селебриті іспанської фірми "СиСдерма" (Sesderma) та ізраїльської Holy Land по глибині дії відносяться до поверхневих и середніх. Перед їх застосуванням не потрібна спеціальна підготовка, а після застосування відсутній реабілітаційний період. Не викликають подразнення шкіри.

     Для кожного віку, типу шкіри та існуючих проблем з шкірою можна підібрати свою програмупілінгу.

 

Пілінги Sesderma

     Пілінги Sesderma надають щадну дію на шкіру, але при цьому дуже ефективні. Омолоджуючий ефект після використання цих пілінгів зберігається надовго.

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Прайс

Акція

Акція - 50%

Мигдальний пілінг

40
Піровиноградний

50
Саліциловий

40
Джесснер

40
Джесснер посилений

40
Ретиноловий

50
 

     Мигдальний пілінг

     Можна проводити в будь яку пору року. Показання: акне, себорея, фотостаріння, гіперпігментація, гіперкератоз, жирна і комбінована шкіра (звуження пор, застійні плями ... ). Курс: регулярно 1 раз в 2 тижні, або курсом з 6 процедур з інтервалом 7-10 днів.


Піровиноградний пілінг

     Показання: омолодження, акне, рубці після акне, себорейний дерматит, постзапальна гіперпігментація, розацеа, гіперхромія, в'яла шкіра, фотостаріння, темні круги під очима, гіперкератоз.


Пілінги – популярна косметична процедура оновлення і омолодження шкіри обличчя та корекціїСаліциловий пілінг

     Показання: запалені і незапалені угрі, постакне, боротьба із зморшками, розтяжки, себорейний дерматит і ін. (псоріаз, кератоз), розацеа,  мелазма, підготовка до ТСА – пілінгу.


 

Джесснер

     Показання: видалення пігментації, шрамів, червоних плям. В день пілінгу створює активний ліфтінговий ефект. Курс процедур: 20-30 років – 1 раз в 2-3 місяці. Від 30 до 40 – 1 раз в 1-2 місяці, при умові нанесення 1 шару. Від 40 – відлущуючі процедури рекомендують використовувати постійно, не рідше 1 разу в місяць. Протипоказання: під час і після прийому роаккутана протягом 6 місяців, після хірургічних операцій, гіперчутлива шкіра, алергії.


Ретиноловий пілінг

     Показання: фото і хроностаріння, вянення шкіри, гіперпігментація, гіперкератоз, себорея, акне. Протипоказання: важкі соматичні захворювання, печінкова недостатність, прийом ретиноїдів. Курс 3-5 процедур з інтервалом 3-6 тижнів, проводиться 1-2 рази в рік.

 

 

Пілінги Holy Land


Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Прайс

Акція

Акція - 50%

ABR пілінг

60
Ферментативний пілінг Lactolan (відновлення після ABR чисток, пілінгу)

45

ABR пілінг

     Для всіх типів шкіри. Показання: розширені пори, вугрева хвороба та її наслідки, гіперпігментація і профілактика передчасного старіння. Дія: розгладження дрібних зморшок, вирівнювання кольору обличчя, нормалізація роботи сальних залоз. бавляючи від омертвілих клітин. Застосовується для дії на проблемні ділянки обличчя і тіла. Кількість процедур: Рекомендується 5–10 сеансів, з перервою в 10–14 днів.

 

Ферментативний пілінг Lactolan (відновлення після ABR чисток, пілінгу)

     Показання: пориста забруднена, стресова тьмяна шкіра, зниження тонусу, гіперчутливість, сухість, після інтенсивного загару, при схильності до набряків.

 

Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Косметологія > Пілінги