Прикореневий об'єм bio bouffant

Прикореневий об’єм волосся тривалістю до 3-ьох місяців Bio Bouffant від Green Light


Рекомендована довжина волосся – від 20 см і до, приблизно, 5 см нижче рівня лопаток

Вартість даної послуги - 1200 - 1300 грн


Для кого:

Ця безпечна процедура підходить усім, чию зачіску природа обділила бажаним об’ємом та хто візуально бажає збільшити «густину» волосся. Процедура довготривалого об’єму волосся призначена для Усіх, хто хоче мати природній прикореневий об’єм. Це можуть бути власниці як натурального так і фарбованого волосся, жорсткого чи навпаки тонкого, ідеально підходить поціновувачам кератинового випрямлення волосся (як ми знаємо після цієї процедури суттєво губиться об’єм, ця процедура буде незамінною).

Наголошуємо – ця продудура не являється готовою об’ємною укладкою, це заготовка, база для Вашої майбутньої укладки.

Якщо Ви від природи ма'єте непоганий прикореневий об'єм і хвилясте волосся - то ця продура вже не для Вас, мегаоб'єму вже не буде, якщо невеличкий обєм та пряме волосся - то ще можна добитись покращення результату.

Що отримаєте:


 • Чудову підготовчу базу для об’ємної укладки, яка Вас ніколи не підведе, і не залежатиме від погоди, Ваших рухів та інших зовнішніх факторів (без втомлюючих “начосів», тонн пінок - лаків та інших допоміжних засобів)
 • Візуально збільшений об’єм та густоту волосся. Для об’єму достатньо просто висушити волосся та надати форму Вашій зачісці.


Протипокази:


 • Дерматити та інші захворювання шкіри
 • Алопеція в стадії загострення
 • Будь які порушення цілісності шкіри
 • Пересушене блондуванням знебарвлюючими порошками волосся та при висвітленні волосся на 5 і більше рівнів
 • Підвищена температура тіла
 • Тривале пофарбування волосся хною або басмою
 • Якщо процедурі передував тривалий прийом гормональний препаратів


Переваги даної процедури перед аналогічними процедурами від інших виробників та перед процедурою прикореневої хімії очевидні:


 • безпечно для волосся, оскільки не міняється структура волосся в прикореневій зоні і відсутня дія препарату по усій довжині волосся
 • естетично гарно - відсутні заломи, напів-завитки в прикореневій зоні і при відростанні волосся сходить безслідно, не залишаючи видимого переходу


А також:


 • Мінімум часу на щоденну об’ємну укладку
 • Тривале збереження зачіски, насичення волосся кератином
 • Відпадає потреба щоденного миття голови
 • Об’єм збережеться навіть якщо Ви потрапили під дощ чи скористались шапкоюКороткий підсумок:

Професійна лінія засобів від Green Light bio bouffant позволяє з допомогою спеціальної техніки виконання отримати природній прикореневий об’єм без завитка, заломів та інших небажаних наслідків які виникають при прикореневій хіміі.

Після процедури клієнт отримує додатковий природній прикореневий об’єм тривалістю приблизно до 3 місяців ( все залежить в основному від швидкості росту волосcя)

Поступово прикореневий об’єм отриманий в результаті процедури слабне, та з відростанням волосся сходить безслідно, не залишаючи видимого переходу

Це універсальна лінія препаратів, яка підходить усім типам волосся та є по своїй суті рішенням великої кількості задач на шляху до ідеальної об’ємної укладки, яке на сьогодні не має аналогів.

Швидка та абсолютно безпечна процедура яка дозволяє отримати прикореневий об’єм навіть вагітним та мамам, які годують, а також клієнтам які схильні до алергічних реакцій.

Етапи процедури:

Крок 1. Очищення. М’яке але ретельне очищення волосся. Шампунь живить та пом’якшує волосся по всій довжині, надаючи об’єму та блиску. Важлива та необхідна складова для отримання якісної процедури.

Крок 2. Захист. На усю довжину волосся, крім прикореневої зони наноситься захисний крем, який запобігає проникненню та дії будь яких препаратів на волосся, захищає від зміни форми.

Крок 3. Прикореневий об’єм.
.