Акції

Акція завершена. Гарантія.Кератинове вирівнювання волосся з відновлюючим ефектом від Luxliss.

Акція завершена. Гарантія.Кератинове вирівнювання волосся з відновлюючим ефектом від Luxliss.

з 15.01-25.02, по ср, пт 11:00-13:00, сб 11-00
Оформити замовлення

Кератинове вирівнювання волосся з відновлюючим ефектом від Luxliss. Акція. Гарантія.

Акція діє з 15 січня до 25 лютого при записі на наступні дня - середа, пятниця з11-00 до 13-00, субота 11-00, за умови наявності вільних місць та при попередньому записі

Для кого:


  • В першу чергу усім хто регулярно випрямляє своє волосся. Після цієї процедури Ви будете економити час зранку на вкладання та перестанете пересушувати волосся, що позитивно вплине в подальшому на його якість.


Власницям пошкодженого волоссям (частим пофарбуванням, регулярним вкладанням термоприладами чи іншими хімічним процедурами). Волосся стане гладеньким, шовковистим, з легким розчісуванням

Довжина 1 – 800 грн замість 1100 грн

Довжина 2 – 950 грн замість 1490 грн

Довжина 3 -  1150 грн замість 1700 грн

Довжина 4 – 1350 грн замість 2100 грн

Довжина 5 – 1550 грн замість 2400 грн

Довжина 6 – 1700 грн замість  2600 грн

Час виконання процедури – від 4 годин і більше.

 Після процедури 3 повні доби  необхідно слідкувати за тим щоб волосся було прямим та сухим. Тобто не можна мити, мочити, волося, користуватись косметичними чи стайлінговими засобами, а також не заплітати, не заколювати, не користуватись заколками, резинками, обручами та ін.

Якщо волосся дуже пошкоджене, після першої процедури рекомендовано повторити через 1-1,5 місяці на особливо пошкоджені ділянки. Ціна узгоджується окремо.

Гарантія на випрямляючий ефект надається за умови першого миття голови в салоні через 3 доби після процедури

Після кератинового випрямлення волосся Ви також зможете робити зачіски, завивати на бігуді, тощо, але після наступного миття волосся повертатиметься в стан прямого.

Термін діі засобу– до вимивання 70% препарату, орієнтовно до 4 місяців залежить від багатьох фікторів (частота миття, дія хлорованої чи морської води тощо). Має накопичувальний ефект при умові повторної процедури 4-5 місяці. Накопичувалиний ефект означає що після кожного наступного повторення процедури стан волосся до терміну 4 місяці буде з кожним разом кращим, за умови відсутності проведення агресивних процедур

Акцентуємо – процедура ніяк не впливає на волосяні цибулини, на швидкість росту тощо. 

Отже чому наша процедура не просто абсолютно безпечна, а ще й відновлююча.

Спробуємо просто, з мінімумом термінологій, методом порівнянь описати шкідливу хімічну процедуру вирівнювання волосся, та відновлююче кератинове випрямлення.

Якщо лусочки кутикули пошкоджені або відсутні кортекс незахищений і підпадає під негативний вплив зовнішнього середовища, що призводить до розслоєння волокон

Коли волосся плутається, погано розчісується, в’ється – це висока пористість волосся - тобто відкриті, пошкоджені лусочки чіпляються одна за одну, що приводить до ще більшого пошкодження.


 

 

За форму нашого волосся відповідають подвійні дисульфідні зв’язки- між - атомами сіри двох сусідніх амінокислот цистеїну, створюючи одну молекулу цистину, який в свою чергу об’єднує два білкових ланцюжки в єдине ціле.

При хімічному вирівнюванні (ви ще можете зустрічати терміни перманентне та напівперманентне) відбувається наступне:

Згадаймо уроки хіміі в школі, коли вчителька на дошці малювала молекули та рисочки між ними, які схематично відображали зв'язок між молекулами. Уявимо багато цих кружечків – молекул і всі зв’язані між собою подвійними рисочками. При хімічній процедурі, при обробленні волосся першим розчином ці подвійні зв’язки руйнуються (зтираємо з дошки всі рисочки). При наступному етапі, коли відбувається оброблення волосся нейтралізуючим (фіксуючим, фінішним) засобом власне і відбувається відновлення цих зв’язків, по новому, згідно нової бажаної форми. і тепер основна проблема – яка пояснює чому відчувається погіршення стану волосся після таких процедур – ніколи не відбувається 100% відновлення цих зв’язків. Чим менший відсоток відновився – тим гірший стан до волосся.

Яким же ж чином працює 100% кератинове вирівнювання волосся?

Перш за все – дія препарату відбувається лише в поверхневому шарі волосини - кортексі. Ніякі зв’язки чи існуюча структура волосини під час процедури не руйнуються. З короткого опису структури волосся ми розуміємо, що чим більшу пушиться волосся (чи навіть завивається) тим більш пористе воно, тобто лусочки як в шишеці – привідкриті або зруйновані. Розчин з кератином заповнює ці пустоти, заповнюючи також проміжки де лусочки пошкоджені і де міцність волосини порушена. Наступним етапом процедури є висушення волосся та оброблення прасочкою. Прасочка виконує подвійну функцію – надання прямої бажаної форми волоссю та за гладження лусочок та кристалізація кератину між ними. Тобто ми доповнюємо структуру волосини кератином, який було пошкоджено.  

Технологічно можна в один і той же день фарбувати волосся перед процедурою вирівнювання.

. Під умовами гарантіі розуміється, що, якщо після першого миття голови волосся не є прямим – безкоштовне повторення процедури через 1-2 місяці, Винятки – під гарантійний випадок не попадає т/з африканський завиток (сильно структурований дрібний чи середній локон) та сильно пошкоджене волося (зазвичай після висвітлення волосся більше ніж на 3 рівня, хімічної завивки, хімічного випрямлення, регулярним випрямлення термозасобами на вел температурі, піля виходу з чорного кольору)

Немає коментарів

Додати коментар