Кавітація - безопераційна ліпосація

Кавітація – це неінвазивний безпечний та ефективний метод лікування целюліту і коригування фігури шляхом зменшення об’ємів надлишкових жирових відкладень. Низькочастотні ультразвукові хвилі діють на жир та викликають в ньому ефект кавітації. Під час процедури утворюються мікробульбашки, які в процесі процедури збільшуються, пом’якшують жирову тканину і руйнують мембрану адипоцита – клітини-зберігача жиру, вивільняючи тригліцериди, з яких складаються жирові клітини і вже в цьому місці неможливо буде повторне його відкладення. Після процедури вивільнений жир виводяться з організму з допомогою природніх метаболічних процесів: потрапляє в лімфу та кровотік та поступово виводиться через печінку. 90% вивільнених тригліцеридів виводиться з міжклітинного простору через лімфатичну систему і 10% абсорбується в кровоносне русло, де в результаті реакції тригліцериди перетворюються в молекули глюкози.


КУРС

Курс кавітації складається мінімально з 5-7 сеансів з проміжками в 7-10 днів, але не більше 10 годин за курс. Інтервали між процедурами необхідні для того, щоб рідина, утворена в результаті усунення жирових клітин, встигла вийти з організму.

По мірі збільшення кількості процедур ефект буде посилюватись пропорційно

Час проведення ультразвукової кавітації обмежено - не менше 15 хвилин на одну ділянку і загалом не більше 60 хвилин за один сеанс. У разі необхідності можна проводиться підтримуючі процедури, або повторити курс через 6 -12 місяців.

Привикання до процедур не наступає. Найефективніший курс 5 -10 процедур кавітації в поєднанні із збалансованим харчуванням.

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Прайс

*Акція - ? %

Процедура кавітації на проблемних зонах

40-50

350

300

У процесі процедури кавітації фахівець буде обробляти необхідну зону спеціальною маніпулою приладу. Відчуття – звук у вухах, тепло та легке поколювання у зоні дії.

Як правило, після першої процедури значного зменшення обсягів не спостерігається, видимий ефект зазвичай з'являється після проведення другої-третьої процедури ультразвукової кавітації. У людей атлетичної статури, у чоловіків, у спортсменів (навіть колишніх) ефект зазвичай з'являється не раніше, ніж після 3-ої процедури.
Переваги методу ультразвукової кавітації при корекції фігури

- Швидкий ефект;
- Відсутність травматизму та реабілітаційного періоду;
- Ефективність, результат зберігається роками; в тих місцях, де жирові клітини піддалися руйнуванню в результаті впливу на них низькочастотних ультразвукових хвиль, вони більше не утворюються
- Відсутність негативних візуальних ефектів (провалів шкіри, горбистості, синців, больових відчуттів).

-Додатковим ефектом процедур кавітації – це поліпшення кровообігу, стимуляція фібропласіов, що сприяє поліпшення еластичності шкіри, запобігаючи в’ялості і обвисанню.


Наголошуємо - Кавітація – це не спосіб зхуднути, не панацея при ожирінні, чи надмірній вазі.

Перш за все, процедура кавітації – це процедура Корекції фігури при нормальній або несуттєво збільшеній вазі, яка допомагає скоригувати конкретну ділянку тіла, яку не вдається відкоригувати дієтами чи фізичними навантаженнями, таку, як наприклад зона голіфе, так звані "вушка", коліна, целюліт на стегнах, підтягнути сідниці, можна промалювати талію (позбутись «рятівного круга» в цій зоні) тощо .

Пам’ятаємо - ліпосакція не здатна підтягти обвислі м'язи або видалити зайве розтягнуту шкіру. Тому процедура ліпосакції рекомендована тим, хто страждає тільки надмірними жировими відкладеннями підшкірного жиру.

При 2-3 ступені ожиріння робити ультразвукову ліпосакцію немає змісту та шкідливо для організму. Спершу необхідно нормалізувати вагу з допомогою дієти, фітнесу, лімфо дренажу і т.д., "структурувати", "промалювати" фігуру. І лише потім працювати на конкретних ділянках.

Показання: локальні жирові відкладення, целюліт 1 і 2 стадії, а також для виправлення дефектів після хірургічної ліпосакції і зменшення зовнішніх проявів фіброзу.

Підготовка ДО та рекомендації ПІСЛЯ процедури КАВІТАЦІЇ

- Бажано випивати 1 літр чистої води протягом 2 - 3 годин до процедури;

- 3 дні до та 3 дні після не вживати алкоголь;

- Протягом 3 днів до та 3 дні після не бажано вживати жирну, смажену та гостру їжу, щоб знизити навантаження на печінку і нирки;

- Протягом 3 днів до початку сесії і 3 дні після необхідно випивати не 1,5-2,5 літрів чистої негазованої води в день для прискорення виведення продуктів розпаду з організму. Не нехтуйте цим правилом, особливо в перші дні після кавітації. Вода грає велику роль в обміні речовин і при її недоліку може виникати інтоксикація продуктами метаболізму, порушаться їх виведення; Також для уникнення зайвого навантаження на печінку та нирки, а також для досягнення максимального ЕФЕКТУ у скорочені терміни, слід дотримуватись низькокалорійної и пісної дієти з мінімальнім вмістом жирів і вуглеводів


ПРОТИПОКАЗИ:

- Вагітність и період лактації

- Період менструального циклу

- Гнійні процеси, пошкодження шкіри, шкірні захворювання (тріщини, ерозії, інфекції), наявність татуювань, рубців, шрамів, в області проведення процедури

- Захворювання нирок, ниркова недостатність, сечокам'яна хвороба

- Онкологічні захворювання, доброякісні пухлини, крім ліпом

- Металеві імплантати, протези и конструкції в зоні впливу, кардіостимулятор, протези тазостегнових, колінних суглобів

- Порушення ритму серця, серцева недостатність (2-3 стадії), серцево-судинні захворювання (гіпертонія, флебіти, крихкість судин та інші)

- Порушення імунної системи та системи кровообігу, порушення згортання крові

- Остеопороз

- Гострий тромбофлебіт, глибока хронічна венозна недостатність, флебо - лімфодеми

- Пупкова грижа

- Цукровий діабет ДІАБЕТ (II тип)

- Туберкульоз

- Хвороби: Дисліпідемія: гіперхолестеролемія, гіпертригліцеридемія

- Порушення метаболізму, обмінних процесів організму

- Захворювання щитовидної залози

- Жар и запальні процеси, будь-якої локалізації (бронхіт, гастрит и т.д.)

- Ожиріння (2-3ст.)

- Пошкодження,запалення середнього і внутрішнього вуха (у тій мірі, якщо для пацієнта нестерпно сприйматиметься гудіння під час процедури )