Завершальний етап догляду Dr.Spiller

Послуги > Косметологія > Засоби догляду за шкірою > Завершальний етап догляду Dr.Spiller


Кабінет косметолога не працює. Вибачте за незручності.

 

Найменування послуги

Час, хв.

Вартість, грн.

Еліксир "Гідро-марин"

Hydro-Marin Elixir. Наповнює клітини енергією, усуваючи ознаки втоми і прояви старіння шкіри. Укріплює тканини, стимулюючи виробництво нового колагену, покращує колір обличчя, пом'якшує і розгладжує шкірний покров, надає тривалу зволожуючу дію.

4


Крем для контуру очей

Eye Contour Cream. Активна формула забезпечує глибоке зволоження і живлення, захищає від вільних радикалів, помітно покращує стан шкіри, коректує вікові зміни, протидіє процесам старіння.

3


Гель для контура очей

Eye Contour Gel with ATP. Глибоко зволожує, освіжає і тонізує шкіру, запобігає появі зморшок.

3


Антикуперозный гель з вітаміном Р

Р AntiCouperose Gel. Лікувальний гель заспокоює, захищає і зволожує шкіру, укріплює стінки кровоносних судин, надає протинабрякову і протизапальну дію.

2


Антикуперозний крем з вітаміном К

Anti Couperose Cream. Заспокійливий крем з відновлюючою і протинабряковою дією, містить екстракти, які захищають і укріплюють стінки кровоносних судин і стимулювати мікроциркуляцію. Усуває ознаки подразнення, надає м'яку освітлюючу дію, дарує відчуття комфорту.

3


Крем Догляд і Відновлення

Care & Repair Cream. Покращує захисні властивості шкіри, створюючи бар'єр для втрати вологи, тривало утримуючи її всередині шкіри. Надає антиоксидантну і іммуноукріплюючу дію. Ефективно коректує всі признаки старіння.

4


Депігментуючий крем

De Pigmentor Cream. Забезпечує інтенсивне відбілювання пігментних плям на обличчі, області декольте, руках та інших частинах тіла.

5


Легкий денний крем з вітаміном С

Vitamin C Day Cream LIGHT. Надзвичайно легкий крем, що дозволяє припинити процес старіння і захистити шкіру від агресивної дії довкілля. Нейтралізує вільні радикали, стримує гіперпігментацію, таку як веснянки і вікові плями. Стимулює синтез колагену і еластину, регулює вміст вологи в шкірі, підвищуючи еластичність і пружність.

2


Сироватка "Морська волога"

Hydro Marine Serum. Зволожує, живить і заспокоює шкіру.

2


Масаж 1:1 Відбілюючий крем і омолоджуючий крем з комплексом молочних пептидів

Whitening De Pigmentor  Cream. Зменшує вироблення меланіну в клітинах, вибілює шкіру обличчя, рук і інших частин тіла, надає негайну дію за рахунок наявності оптичних фільтрів. Rinazell Lactic Active Cream Революційний засіб для інтенсивної омолоджуючої терапії. Стимулює природний процес регенерації кліток, залучаючи в нього глибокі шари шкіри, збільшує здатність клітин абсорбувати кисень. Підвищує імунітет і знижує

15


 

Ціни та час виконання послуг наведено в рекламних цілях та можуть змінюватись 
в залежності від складності роботи та використаного матеріалу.


Послуги > Косметологія > Засоби догляду за шкірою > Завершальний етап догляду Dr.Spiller